
De remaster van de eerste twee Tony Hawk’s Pro Skater-games was, zoals je al in onze review kon lezen, een succes en om op dat elan door te gaan is nu Tony Hawk’s Pro Skater 3+4 verschenen. Zoals de naam doet vermoeden bundelt deze uitgave de derde en vierde game.
De originele games waren beiden zeer geliefd en dus kunnen we haast niet anders dan geloven dat dit een succes wordt. Onze review van de game mag je in de loop van komende week verwachten, maar bekijk ondertussen hieronder zeker even de launch trailer.
De game is nu uit voor de PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Nintendo Switch, Nintendo Switch 2 en pc.

Ready or not here I come! (Je vat hem of je vat hem niet)
Tony Hawk daarentegen komt wel een keer als je 20 piek kost
Feit is en blijft dat de oude originele games beter zijn & nog steeds hartstikke goed speelbaar zijn (niet drastisch verouderd)
Dus me 50,- besteed ik wel aan wat virtuele terroristen een kopje kleiner te maken en zo nu een dan een onschuldige hostage per ongeluk de vloer laten kussen.