Ubisoft bevestigt dat het sleutelt aan een nieuwe Ghost Recon titel

Het is alweer even geleden dat we nog een nieuwe Ghost Recon-game mochten verwelkomen. Yves Guillemot, CEO van Ubisoft, heeft op een recente vergadering met aandeelhouders echter bevestigd dat de franchise op het punt staat om uit de koelkast gehaald te worden. Een kersverse Ghost Recon is met andere woorden in de maak, al weten we verder nog geen details.

Alhoewel… in maart al leek CFO Frederick Duguet te bevestigen dat de volgende Ghost Recon een first-person shooter zou moeten worden, een opmerkelijke verandering ten opzichte van de laatste paar delen. Hopelijk ook een verbetering, want met zijn focus op een open wereld begonnen die laatste delen iets te veel aan te voelen als Assassin’s Creed met vuurwapens.

“In addition to the [Rainbow Six] game that I just mentioned, our objective is to also make strong progress in the growing market, generally speaking, by continuing to enhance our current experiences that we offer – and capitalising on upcoming launches, such as The Division and Ghost Recon.”

  1. Anoniem-7044's avatar

    SUPER…
    Speel de eerste 2 nog geregeld

    0
  2. Anoniem-3032's avatar

    Fijn dat ie nog steeds ontwikkeld word. Ik speel momenteel Breakpoint die eigenlijk een enorme slechte start had. Maar hij is nu al een poosje veel speelbaarder doordat hij nu geheel is aan te passen op je eigen speelwijze. Ik snap ook heel goed waarom mensen zwaar teleurgesteld waren. Ik was daar 1 van. Nu is ie te koop voor een minimaal prijsje en vind hem erg leuk om te spelen.

    0
  3. User  avatar
    218 XP

    Mooi, zijn altijd wel vermakelijke games.

    0
  4. Anoniem-6205's avatar

    Ubisoft = copy/paste.

    0
  5. User  avatar
    706 XP

    Ghost Recon Wildlands 2, please… 🙂

    0
  6. User  avatar
    9970 XP

    @Anoniem-6205: als dat zo was geweest dan waren alle Ghost recons wel goed geweest.
    De laatste was echt bagger! Wildlands die daar voor was was wel leuk, maar vol bugs, en lange na niet zo stealrhy als de gemiddelde Ghost recon

    0
  7. Anoniem-2979's avatar

    Who gives a ….

    Het is Ubisoft

    Ze deden eergisteren nog n een of andere belachelijke uitspraak die exact liet zien dat er NIKS gaat veranderen daar en ze GEEN ENE F geven om de consument.

    0
  8. Anoniem-6487's avatar

    Ubisoft is french shit , net als franse auto’s !

    0
  9. Anoniem-891's avatar

    Een nieuw deel heeft mijn belangstelling. Ik vond de vorige delen erg leuk, al ben ik er wel van overtuigd dat het een stuk beter kan. Misschien nu, na een goede leerschool, een perfecte game. Ik denk dat het een groot succes kan worden, gezien het gebrek aan een echt goede game in dit genre.

    0
  10. Anoniem-5553's avatar

    @Anoniem-6487: UBISOFT is een legendarische bedrijf. Punt aan de lijn.

    0
  11. Anoniem-6750's avatar

    @Anoniem-5553: Punt aan de lijn. Wat is dat ?

    0
  12. Anoniem-6751's avatar

    @Anoniem-5553: als je graag onafgewerkte dei games hebt met veel copy paste, veel bugs en veel cut content dlc. Waarvoor ze dan ook nog belachelijk veel geld vragen. Ja ze zijn legendarisch in hun categorie. Namelijk bagger.

    0
  13. User  avatar
    135 XP

    Ghost recon Advanced Warfighter was echt EPIC! Als dit terugkomt ben ik hyped!

    0