SEGA heeft aangekondigd dat er een speelbare demo van Shinobi: Art of Vengeance beschikbaar is op PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Nintendo Switch en PC. Het beste nieuws? De demo is ook direct verschenen. De demo laat je kennismaken met de eerste level van de game: Oboro Village. Volgens SEGA gaat het hier om een verbeterde versie van het originele level, waarin je verschillende ninjutsu-technieken kunt uitproberen. Bereid je voor op intense gevechten, strakke platformactie en geheime paden om te ontdekken.
Na het voltooien van de stage kun je bovendien je vaardigheden testen in de Arcade Mode, waarin je zoveel mogelijk punten moet scoren en je ninja-skills op de proef worden gesteld. De demo biedt daarmee alvast een stevige voorproef van wat deze stijlvolle side-scrolling actiegame in huis heeft.
Hieronder kan je een eerste indruk krijgen van de aangeboden demo.


Instant buy na het spelen van de demo. Nu Ninja Gaiden Ragebound aan het spelen. Ook een geweldige game.
@Anoniem-9056: precies! ik had hetzelfde na de demo meteen ge pre-orderd. ragebound wil ik ook fysiek hebben dus moet helaas nog even wachten op september haha
Deze ga ik wel kopen. Toffe demo.
Toffe demo
Demo is fantastisch. Doet me heel erg aan prince of persia the lost crown denken.