Afrikaanse heist-puzzelgame Relooted krijgt releasedatum

De Afrikaanse heist-puzzelgame Relooted heeft een officiële releasedatum gekregen. De game verschijnt op 10 februari voor Xbox Series X/S en PC. De aankondiging komt van de Zuid-Afrikaanse studio Nyamakop, die de titel vorig jaar onthulde tijdens Summer Games Fest.

Teruggave van gestolen erfgoed

Relooted is een 2.5D side-scrolling puzzelgame met een uitgesproken Africanfuturistische stijl. Spelers kruipen in de rol van een team dat 70 echte Afrikaanse artefacten terughaalt uit westerse musea en privécollecties.

Het gaat om objecten met culturele, spirituele en historische waarde. Dat thema staat centraal en onderscheidt de game duidelijk van traditionele heistgames.

Planning, puzzels en teamwerk

Elke missie draait om voorbereiding en precisie. Spelers rekruteren teamleden met verschillende vaardigheden en moeten hen strategisch positioneren om puzzels op te lossen en ontsnappingen mogelijk te maken.

Timing en samenwerking zijn cruciaal. Een fout geplaatste teamgenoot kan het hele plan laten mislukken, waardoor spelers worden aangemoedigd om elke heist zorgvuldig uit te denken.

Terug naar de schuilplaats

Na een succesvolle roof keert het team terug naar een hideout in een futuristische versie van Johannesburg. Deze hub fungeert als uitvalsbasis waar nieuwe missies worden voorbereid en voortgang zichtbaar wordt.

Relooted verschijnt 10 februari op PC en Xbox Series X/S.

Meer Relooted

Meer