kijk wat ik las op internet
[url=”http://tweakers.net/nieuws/69097/sony-ericsson-werkt-aan-playstation-telefoon-op-android.html”]http://tweakers.net/nieuws/69097/sony-ericsson-werkt-aan-playstation-telefoon-op-android.html[/url]het gaat om een gerucht dat er een nieuwe Sony Ericsson telefoon komt die tegelijk ook een handheld is (PSP2 in een telefoon)
het zou mij wel handig lijken en jullie ??

PlayStation Phone 😛 het lijkt me wel wat
Als je dan op die PSPhone ook PSP spellen kan spelen haal ik hem denk ik direct in huis (als hij niet al te veel kost)
als die ook zo lekkere interface en touch het dan Iphone haal ik hem zeker!
[quote]als die ook zo lekkere interface en touch het dan Iphone haal ik hem zeker![/quote]
Ja maar dan touch niet voor In-game he, daarvoor moeten gewoon knoppen komen! Maar de PSP2 ga ik zowieso halen 😀
[quote]Ja maar dan touch niet voor In-game he, daarvoor moeten gewoon knoppen komen! Maar de PSP2 ga ik zowieso halen :D[/quote]
Je wete maar nooit 😛 miss komen er ook touch games :P!
[quote]Je wete maar nooit 😛 miss komen er ook touch games :P![/quote]
Ja dat ook 😛 maar zo min mogelijk gebruik maken van het touchscreen ingame bij games zoals Medal of Honor ofzo 😀 Touch games moeten der ofc ook komen maar het moet geen NDS gaan worden snap je?
[quote]Ja dat ook 😛 maar zo min mogelijk gebruik maken van het touchscreen ingame bij games zoals Medal of Honor ofzo 😀 Touch games moeten der ofc ook komen maar het moet geen NDS gaan worden snap je?[/quote]
Nou, ik zou toch nog wel graag de nieuwere pokémon spelletjes willen spelen! :p Diamond en Pearl heb ik ook nog steeds niet kunnen doen :’)
[quote]Nou, ik zou toch nog wel graag de nieuwere pokémon spelletjes willen spelen! :p Diamond en Pearl heb ik ook nog steeds niet kunnen doen :’)[/quote]
Lolz? Pokémon was altijd wel een uber spel! 😀 Maar ben je der nu niet een beetje te oud voor? (A)
[quote]Lolz? Pokémon was altijd wel een uber spel! 😀 Maar ben je der nu niet een beetje te oud voor? (A)[/quote]
Hehe, voor Mario en die hele Wii ben ik te oud, maar voor Pokémon ben je nooit te oud 😀
[quote]Hehe, voor Mario en die hele Wii ben ik te oud, maar voor Pokémon ben je nooit te oud :D[/quote]
Ik dacht dat Spongebob dat was IPV Pokémon.. xD
PS. Deze PSPhone is echt gruwelijk
http://cache.kotaku.com/assets/resources/2008/02/psp_phone.jpg
[quote]Ik dacht dat Spongebob dat was IPV Pokémon.. xD
PS. Deze PSPhone is echt gruwelijk
http://cache.kotaku.com/assets/resources/2008/02/psp_phone.jpg%5B/quote%5D
zal echt vet zijn als hij er zo uit komt te zien maar ben echt benieuwd of dit gewoon een gerucht is of dat ze het echt doen
Deze geruchten bestaan echt al sinds de release van de PSP 1000.
Het zou wel tof zijn als het ooit een keer werkelijkheid word.
[quote]Deze geruchten bestaan echt al sinds de release van de PSP 1000.
Het zou wel tof zijn als het ooit een keer werkelijkheid word.[/quote]
Inderdaad, er moet echt een volgende PSP komen. Ik hoop echt dat ze hem snel aankondigen! =D
Jammer genoeg is dit nieuws met een vastgeroeste bilnaad.. Oftewel, dit is al heel lang in de geruchten. Anderhalf jaar terug was deze discussie ook al aan de gang maar tot nu toe is het er nog niet aan toe gekomen..