Topic: internet provider mening gevraagd.

21 november 2010om 15:38

hallo allemaal,

ik heb internet + bellen van kpn voor 40 euro per maand…

ik heb hier heel veel problemen mee. denk aan,

– internet verbinding die om de 10 min voor 3 sec weg valt,
– modem die 3 x in de week gereset moet worden omdat bellen en internet eruit ligt,
– en het beruchte nat-type3 wie met geen mogelijkheid naar 2 is te krijgen..

dit is allemaal heel vervelend en vooral tijdens het gamen.. en kpn wil/kan het niet oplossen dus ik zoek een nieuwe provider.

de providers wie ik kan ontvangen zijn.

– online
– telfort
– tele2
– kpn
– upc
– xs4all

ik zit zelf te denken aan xs4all met dit abbo:

Downloadsnelheid 40 Mb (40960 kbps)
Uploadsnelheid 3 Mb (3072 kbps)
VDSL

nu is mijn vraag, heeft iemand ervaring met een van deze prividers en wil zijn mening hierover geven zodat ik goed mijn keuze kan maken en niet weer in zo’n kpn verhaal trap.

is xs4all een goede keuze? zo niet andere aanbieders uit het lijstje?

bij voorbaat dank,

(alle andere providers wie niet in het lijstje staan kan ik niet ontvangen, zoals ziggo )

7 reacties

  1. User  avatar
    524 XP

    UPC, is ook een goede provider, Kun je geen Ziggo ontvangen? die heb ik en werkt perfect en snel!

    0
  2. User  avatar
    1377 XP

    Die problemen liggen vooral bij het goed instellen van je router dan bij je provider.

    0
  3. User  avatar
    582 XP

    [quote]UPC, is ook een goede provider, Kun je geen Ziggo ontvangen? die heb ik en werkt perfect en snel![/quote]

    nee helaas kan ik geen ziggo ontvangen..

    @selec1[QUOTE]Die problemen liggen vooral bij het goed instellen van je router dan bij je provider.[/quote]

    jammer genoeg niet.. in mijn router staan de poorten helemaal open.. maar dat heeft weinig zin wanneer ze bij kpn de poorten helemaal potdicht hebben staan..
    dit hebben ze eerlijk toegegeven bij de klantenservice. en dan zeggen ze: ja maar je kunt toch online gamen.. *zucht* de wereld gaat verder dan die zin.. je koopt toch ook geen auto zonder motor :S..

    maar ik kan je verzekerren dat mijn router/modem goed staat ingesteld,..

    0
  4. User  avatar
    403 XP

    Meestal in tests is XS4ALL het beste en KPN altijd met alles het slechts, Ziggo was vroeger slecht maar nu is het ook goed. Ik zou zelf voor XS4ALL gaan en UPC.

    0
  5. User  avatar
    117 XP

    Ik zelf kan UPC echt aanraden. Ik heb zelden problemen en toen een keer de internet steeds weg viel hebben ze een monteur kosteloos langsgestuurd. Maar nummer 1 en 3 van je lijst van problemen ligt volgens mij niet echt aan je provider, meer aan je router zoals eerder al is gemeld. Zou toch maar eens nog checken (of een expert raadplegen tenzij je er zelf 1 bent natuurlijk :p)

    0
  6. User  avatar
    1299 XP

    UPC 90 mbit FTW xD

    0
  7. User  avatar
    2036 XP

    ik heb UPC en ik ben er wel tevreden over. heb het hele pakket, internet, digitale tv en bellen, en ben iets van 60 euro kwijt volgens mij.
    internet is laatst wel een keer geupgrade, maar vraag me niet waarnaartoe 🙂

    0