Topic: ps3 (320gb – 5 mnd oud) geeft na update 3.60 storingen. HELP!!!!

16 maart 2011om 11:42

Beste mede-ps3’ers,

Ik heb 5 maanden geleden een PS3 gekocht, de 320 gb Slim versie. Ik ben er helemaal gelukkig mee :happy:!
De afgelopen 4 maanden heb ik echter geen gebruik van gemaakt omdat ik voor mijn werk even weg was.

Nu ben ik er weer en zette vandaag vol goede moed de PS3 aan. Even updaten; snap ik wanneer hij lang heeft stilgestaan.

Na het updaten start de PS3 zichzelf opnieuw op en ben ik gaan gamen. Bij zowel AC-B als Uncharted 2 sprong na een minuut of 5 het scherm op storing. Flikkerend beeld met sneeuw.

Ik heb hierop het systeem teruggezet in de fabrieksinstellingen. Mijn idee was dat er iets fout was gegaan met het updaten (?!).
Hierna ben ik met de PS3 online gegaan en ben ik wat filmpjes gaan bekijken op youtube. Echter, na een minuut of 10 slaat ook hier het beeld op storing. Flikkerend beeld met sneeuw.

Wie weet wat er nu gebeurd? Wie herkent deze klacht? Wie heeft dit meegemaakt? Wie weet wat ik nu moet doen om dit probleem op te lossen?

Voor alle techneuten onder u: de PS3 is correct aangesloten, er hangt geen randapparatuur aan, is niet verplaats/verhuist/verschoven, is schoon en heeft altijd droog en op kamertemperatuur gestaan.

Suggesties? Heel graag!

Alvast bedankt,

Wietse

4 reacties

  1. User  avatar
    130 XP

    Je hebt toch nog garantie op je ps3?

    0
  2. User  avatar
    643 XP

    Sony bellen, want je hebt nog garantie!

    0
  3. Engel_des_Doods's avatar

    gewoon terug brengen met bon new eisen

    0
  4. User  avatar
    643 XP

    [quote]gewoon terug brengen met bon new eisen [/quote]

    Dat kan je maar als je PS3 nog geen 14 dagen oud is, anders niet. Anders moet je contact opnemen met de maker

    0