Topic: "Je reactie moet eerst worden goedgekeurd"

18 juli 2012om 23:28

Als ik bij een Artikel comment en in die comment meerdere reply’s (@) zet dan krijg ik de melding “je reactie moet eerst worden goedgekeurd”. Hier erger ik me als ik eerlijk ben al enorm lang aan. Je moet dus wel dubbelposten (of tripleposten) als je op 2 of meer mensen in een Artikel wilt reageren. En dan krijg je het gezeur dat je niet mag dubbelposten/tripleposten. Beetje tegenstrijdig als het niet anders kan vind ik zo.

Hopelijk wordt er naar gekeken.

Gr. Patty. 😉

8 reacties

  1. User  avatar
    20030 XP

    Aangezien je meerdere links plaatst moet dat inderdaad worden goedgekeurd, waar wil je dat ik naar kijk? 😛

    0
  2. User  avatar
    1372 XP

    Oh ligt dat daar aan… Ik wou al zeggen dat ik er zelf eigenlijk zelden last van heb, maar ik post ook niet vaak berichten waarin ik reageer op meerdere mensen. 😉

    0
  3. User  avatar
    5395 XP

    [quote]Aangezien je meerdere links plaatst moet dat inderdaad worden goedgekeurd, waar wil je dat ik naar kijk? :P[/quote]

    Dat je op meerdere mensen kan reageren in 1 Comment, zonder dat hij eerst moet worden goedgekeurd. 😛

    En hoe bedoel je / wat bedoel je met “Aangezien je meerdere links plaatst moet dat inderdaad worden goedgekeurd”?

    0
  4. User  avatar
    20030 XP

    [quote]Dat je op meerdere mensen kan reageren in 1 Comment, zonder dat hij eerst moet worden goedgekeurd. 😛

    En hoe bedoel je / wat bedoel je met “Aangezien je meerdere links plaatst moet dat inderdaad worden goedgekeurd”?[/quote]

    Een ‘@’ is eigenlijk niets meer dan een link naar een vorige comment, als hier meerdere van zijn moeten de moderators het goedkeuren.

    0
  5. User  avatar
    5395 XP

    [quote]Een ‘@’ is eigenlijk niets meer dan een link naar een vorige comment, als hier meerdere van zijn moeten de moderators het goedkeuren.[/quote]

    Oh zo. 😛 Maar waarom moeten meerdere van zulk soort links in 1 comment dan worden goedgekeurd door moderators, en 1 zo’n link in een comment niet?

    0
  6. User  avatar
    1377 XP

    Als dit probleem zich voordoet kan je een [url=http://www.psx-sense.nl/instellingen/berichten/nieuw/139]privé bericht sturen naar mij[/url] of 1 van de andere moderators.

    0
  7. User  avatar
    4357 XP

    In dit geval had ik het al gezien in de chat en opgelost. 😉 (Vrij snel dus, tijdens dat je even je hart ging luchten op het forum :p)

    0
  8. User  avatar
    1592 XP

    Slaat nergens op.

    0