Topic: [OOT] Counter strike: Global Offensive

28 augustus 2012om 16:17

Omdat ik hier nog geen topic over zag begin ik er maar een.
Counter Strike, Het spel brengt goede herinneringen boven toen ik hem opstartte.
Verwacht er niet teveel van, geen goede graphics bijvoorbeeld.
Maar de gameplay is subliem, echt zoals counter strike moet zijn.
Ook heb je echte tactiek nodig, veel meer dan de grote shooters van dit moment.
Zijn er al meer mensen die het spel hebben gedownload?
Dit moet je helaas doen met een Amerikaans account, of je moet wachten tot dat hij in Europa uitkomt.
Ik kan het iedereen aan bevelen, vooral als je vroeger dit spel veel gespeeld hebt.

23 reacties

  1. User  avatar
    9970 XP

    heb je het hier over de europese of amerikaanse versie?
    ik wil eerst de demo via PSN plus uitproberen

    0
  2. User  avatar
    1489 XP

    Me2 ben heeel erg benieuwd naar de demo. Had me er vorige kee R al op verheugd maar helaas kwam hij niet. Denk je dat de demo morgen komt voor psn plus members ?

    Ik wil eerst demo spelen voor aanschaf, aangezien dit me eerste cs zou kunnnen worden.

    0
  3. User  avatar
    586 XP

    cs is zo gedateerd als je dan naar bijvoorbeeld battlefield kijkt. Dat kan toch echt niet meer in deze tijd 😛

    0
  4. User  avatar
    504 XP

    Ik heb de amerikaanse versie gedownload.

    0
  5. User  avatar
    2210 XP

    [quote]cs is zo gedateerd als je dan naar bijvoorbeeld battlefield kijkt. Dat kan toch echt niet meer in deze tijd :P[/quote]

    klopt, maar de game-play is leuk net als bij COD eigenlijk best wel verslavend. maar kwaliteit is wel poep vind ik

    0
  6. User  avatar
    764 XP

    Valve heeft dus misbruik van de naam gemaakt?

    0
  7. User  avatar
    1356 XP

    vind dit meer iets voor op de PC

    0
  8. User  avatar
    5395 XP

    [quote]vind dit meer iets voor op de PC[/quote]

    Omg. Je leeft?! xD

    0
  9. User  avatar
    1464 XP

    De game wordt redelijk goed ontvangen door old skool CS 1.5/1.6 spelers (en ook door CSS’ers). Lijkt mij alleen geen geschikte game voor de PS3 en mijn PC draait em niet.

    Al iemand die de game met een controller heeft gespeeld?

    0
  10. User  avatar
    504 XP

    Ja ik dus, redelijk te doen.
    Eerst een beetje wennen maar ik heb niet het idee dat ik een nadeel heb t.o.v. andere spelers.

    0
  11. User  avatar
    1464 XP

    [quote]Ja ik dus, redelijk te doen.
    Eerst een beetje wennen maar ik heb niet het idee dat ik een nadeel heb t.o.v. andere spelers.[/quote]

    Denk je dat veel PS3 spelers met keyboard + mouse spelen?

    0
  12. User  avatar
    203 XP

    ik heb counter strike voor ps3 gekocht bij use acount . en bij nederlandse acount is er nog niet dat spel is echt gaaf ik kan iedergeval genieten ermee

    0
  13. User  avatar
    1489 XP

    [quote]Denk je dat veel PS3 spelers met keyboard + mouse spelen?[/quote]

    Mensen die met mouse & keyboard spelen worden niet in dezelfde lobby geplaatst als mensen met een controller, dus je zal inpreciepe nooit winst hebben tegenover andere spelers, hetzelfde geld voor ps move.

    0
  14. User  avatar
    1464 XP

    Oke dat scheelt wel, misschien toch maar eens testen. Als 10 jarige (n00b) begon ik met CS, destijds nog 1.5. Nostalgie ten top.

    0
  15. User  avatar
    504 XP

    [quote]ik heb counter strike voor ps3 gekocht bij use acount . en bij nederlandse acount is er nog niet dat spel is echt gaaf ik kan iedergeval genieten ermee[/quote]

    Voeg me maar toe: MrGreen95

    0
  16. User  avatar
    1464 XP

    [quote]Voeg me maar toe: MrGreen95[/quote]

    Als ik de game voor de PS3 koop met een US account, kan ik dan wel spelen met m’n EU (normale) account?

    0
  17. User  avatar
    504 XP

    Ja, ik speel gewoon op mijn nederlandse account.
    echt aan te raden hoor! die eu release laat nog wel opzich wachten

    0
  18. User  avatar
    1464 XP

    [quote]Ja, ik speel gewoon op mijn nederlandse account.
    echt aan te raden hoor! die eu release laat nog wel opzich wachten[/quote]

    Ik ga ff uitzoeken hoe het werkt met een US account en dan haal ik ‘m denk ik deze week. Kan ik je adden om eens samen te spelen?

    En trouwens. CS_ASSAULT is onder andere weg toch? Zonde man toffe map was dat altijd.

    Edit: CS: GO nu in de download 🙂

    Edit2: Wat een vette game. Het is even wennen maar naar 10 minuten tegen bots merk ik wel dat de orignele CS gameplay niet verdwijnt. Ik ga even goed met de controls en de sensitivity aan de gang en dan moet het zeker goedkomen!

    0
  19. User  avatar
    1489 XP

    Moet je een Amerikaans voucher kopen ? Als je hem voor cs:go wilt gebruiken in de VS store ? Of is een NL code ook in te voeren ?

    0
  20. User  avatar
    1464 XP

    [quote]Moet je een Amerikaans voucher kopen ? Als je hem voor cs:go wilt gebruiken in de VS store ? Of is een NL code ook in te voeren ?[/quote]

    Ik heb op internet 20 US dollar gekocht voor 22 euro (waar ze die wisselkoers vandaan halen). Kon toen zo een nieuw account aanmaken op een US adres, 20 dollar er opgeladen en voor 15 dollar CS:GO gekocht. Na het downloaden / instaleren uitgelogd en terug op m’n EU account gegaan en kon net perfect spelen.

    Moet zeggen dat na een aantal potjes het al wat beter gaat. De sensitivity heb ik nu best hoog staan maar ik speel al KD 1.00+ tegen moeilijke bots (een na moeilijkste niveau). Nuke, Italy, Dust 1 en 2, Aztec, wat een nostalgie zeg, prachtig.

    Dit is wel echt een game (voor mij dan) die ik af en toe voor de afwisseling opstart (maar dit zal ik wel een lange tijd kunnen doen). Plus worden je aimskills beter want deze hitboxes zijn heel erg precies.

    0
  21. User  avatar
    1489 XP

    VS account heb ik momenteel al, dus voor mij is alleen nog die voucher. Alleen hoe heb je dan betaald ? Via ideal ofzo.

    0
  22. User  avatar
    1464 XP

    Via iDeal inderdaad.

    0
  23. User  avatar
    1489 XP

    Hmm ik wacht denk toch nog ff op EU release, aangezienik hier volgens mij nig ergens korting heb liggen.

    0