Topic: Een paar vragen

30 augustus 2012om 15:51

Je hebt bijvoorbeeld een ps3 en daarmee heb je een psn account mee gemaakt zeg maar je main account. Je maakt dan een nieuwe user en maakt een nieuwe psn account. Die is dan ook geactiveerd met je ps3? Maar hoe kan je dat weg halen dat hij niet meer geactiveerd is op je ps3?

7 reacties

  1. User  avatar
    411 XP

    Volgens mij kan je gewoon met je account op verschillende PS3’s inloggen. Hoef je niets voor te activeren of dergelijk.

    0
  2. User  avatar
    2210 XP

    [quote]Volgens mij kan je gewoon met je account op verschillende PS3’s inloggen. Hoef je niets voor te activeren of dergelijk.[/quote]

    klopt… aleen downloaden lukt maar op een andere …. en als je toch wil de-activeren.. > > [url=http://nl.playstation.com/psn/]http://nl.playstation.com/psn/[/url] hier ff inloggenen je ziet vanzelf hoe je moet doen

    0
  3. User  avatar
    1 XP

    1 kan je de standaard psn avatar weer krijgen? Die grijze vierkante smiley?

    2 als je op je main account een dlc hebt en dan de game gaat spelen op een andere psn op je playstation heb je de dlc dan ook?

    3 als ik iemand als vriend wil toevoegen om te kijken of de naam vrij is staat er dat de psn niet is geregistreerd. En als ik dan een account wil maken met die naam staat er dat het niet mogelijk is. Zou het via playstation.nl wel lukken?

    0
  4. User  avatar
    220 XP

    1 . volgens mij kan dat niet of je moet die weer downloaden van internet

    3.miss dat je het zelfde email gebruikt dan kan dat niet

    0
  5. User  avatar
    220 XP

    die grijze avatar kan je miss downloaden van internet ofzo dat je die als avatar gebruikt

    0
  6. User  avatar
    1377 XP

    Topics samengevoegd.

    0
  7. User  avatar
    764 XP

    Op je main vraag in dit topic:

    In het XMB™-menu, ga naar PlayStation®Network en meld u aan op uw PlayStation®Network-account.
    Ga naar Accountbeheer > Systeemactivatie > PS3™-systeem.
    Selecteer het contenttype waarvan u wilt dat uw PS3™-systeem het niet langer gebruikt.
    Markeer [Systeem deactiveren] en druk op de x-toets. Uw systeem is nu gedeactiveerd.
    Markeer [OK] en druk op de x-toets.

    En dan:

    1. [url]http://ps3explained.com/beginner/change-your-psn-avatar/[/url]

    Staat het heel duidelijk uitgelegd volgens mij heb je de allereerste avater eentje die jij beschrijft.

    2. Alle games -content die je download op 1 account die op je ps3 staat komt op alle gebruikers die op je ps3 staan.

    3. Wanneer krijg je de foutmelding? Zodra je een network naam moet invoeren?

    0