[b]omdat het je niet lukt , door dat de level te moeilijk is verder te gamen,
weet iemand,hoe je deze mogelijkheid op Ps4 kan gebruiken? [/b]
Topic: met je eigen ps4 gamen op een andere ps4 van je vriend
29 januari 2014om 10:43

Ik snap niet eens wat je bedoelt, mag wel wat duidelijker..
Bedoel je soms het overnemen van elkaars game.
Jij speelt je spelletje, komt niet verder en wil dat een vriend vanaf daar verder gamet… het stukje haalt en dat jij dan zelf daarna weer verder gaat.
Want deze functionaliteit is wel aangekondigd, maar zal nog via een patch toegevoegd moeten worden.
Dat moet Sony nog voorzien met een nieuwe patch, zoals Youtube, eigen muziek/films afspelen en de langverwachte HEADSET patch.
grts
idd: De ps4 van je viend overnemen ook al woon jij bv in NL en hij in JP kan nog niet. Je kan je wel inloggen op de ps4 zelf van je vrienden… en dan volgens mij je saves/trophies synchroniseren naar je eigen ps4.
Ook het beloofde start/stop systeem moet nog komen via een patch.. Als we niks erover horen op E3, dan zijn het gewoon loze beloftes geweest.. Hoe dan ook ik heb nog plezier met me PS4 😉
[quote]Bedoel je soms het overnemen van elkaars game.
Jij speelt je spelletje, komt niet verder en wil dat een vriend vanaf daar verder gamet… het stukje haalt en dat jij dan zelf daarna weer verder gaat.
Want deze functionaliteit is wel aangekondigd, maar zal nog via een patch toegevoegd moeten worden.[/quote]
bedankt voor de info 🙂
[quote]bedankt voor de info :)[/quote]
Geen punt 🙂 hopelijk horen we op de GDC of E3 meer over deze functionaliteit. (*fingers crossed*)
[quote]idd: De ps4 van je viend overnemen ook al woon jij bv in NL en hij in JP kan nog niet. Je kan je wel inloggen op de ps4 zelf van je vrienden… en dan volgens mij je saves/trophies synchroniseren naar je eigen ps4.[/quote]
en dan volgens mij je saves/trophies synchroniseren naar je eigen ps4. < Kun je uitleggen hoe je dit moet doen [quote]Geen punt 🙂 hopelijk horen we op de GDC of E3 meer over deze functionaliteit. (*fingers crossed*)[/quote] Dat is dan maar te hopen , zullen veel fans zich op verheugen, als dat eenmaal mogelijk is.
[quote]en dan volgens mij je saves/trophies synchroniseren naar je eigen ps4. < Kun je uitleggen hoe je dit moet doen Dat is dan maar te hopen , zullen veel fans zich op verheugen, als dat eenmaal mogelijk is.[/quote] gewoon inloggen op de andere ps4, met jou account dan kun je de savegames uit de cloud halen, via de instellingen geloof ik trophies is een kwestie van naar je trophies gaan, en op synchroniseren drukken
apparte functie dan, beetje voor watjes Lol
gewoon volle focus erbij en doorgaan, niet mieten en een vriend het laten afmaken.
Dat overnemen op afstand “dat die vriend kan verder spelen” en zou deze functie willen uitzetten, hoe moet ik dat doen?
-Anourish