Topic: Koeling PS4

30 december 2014om 02:41

Hebben jullie evt nog een optie om je ps4 Verticaal te laten koele?
Denk dat die van mij te warm word, hoor hem de laatste tijd veel meer

Alvast thnx’

9 reacties

  1. User  avatar
    352 XP

    Een keer met een stofdoek tussen de randjes doet al wonderen! Doe ik elke week en elke week haal ik er toch wel iets uit. Kan ook door papegaai komen maar soit. Probeer het eens!

    0
  2. User  avatar
    148 XP

    Ik heb em gewoon horizontaal staan op iedere hoek een legoblokje. Doet ook wonderen.

    0
  3. User  avatar
    17 XP

    LEGO blokje?

    0
  4. User  avatar
    412 XP

    [quote]LEGO blokje?[/quote]
    Op legoblokjes zetten zodat er als het ware meer airflow onder je console komt. Doordat die zeg maar geen contact maakt met de bodem waar die normaal op staat, koelt de console wat beter.

    0
  5. User  avatar
    247 XP

    Horizontaal of verticaal maakt weinig uit. En dat je de ventilator na verloop van tijd steeds wat meer hoort is logisch.

    0
  6. User  avatar
    1042 XP

    Ik heb hem gewoon staan zoals die hoort te staan, ik erger me niet aan het gezoem 😀

    0
  7. User  avatar
    1758 XP

    [quote]Op legoblokjes zetten zodat er als het ware meer airflow onder je console komt. Doordat die zeg maar geen contact maakt met de bodem waar die normaal op staat, koelt de console wat beter.[/quote]

    Heb ik ook, 4 stukjes schuimspul eronder op alle hoeken en dan is de temperatuur een stuk lager, en eventuele trillingen zijn niet meer duidelijk hoorbaar

    0
  8. User  avatar
    17 XP

    Die LEGO blokjes is slim gezien bedankt voor de tip

    0
  9. User  avatar
    39 XP

    Ik ga inderdaad ook even mijn kast in duiken om op zoek te gaan naar mijn oude Lego sets. 😛
    Bedankt voor de tip.

    0