Topic: Speel oude SNES games op je PlayStation 3

10 april 2008om 21:03
[b]Speel oude SNES games op je PlayStation 3[/b] [img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/c/c5/SNES.jpg/270px-SNES.jpg[/img]

Je kent het vast nog wel die oude toppers op de Super nintendo die je vroeger altijd speelde. Nou is het mogelijk om deze games te spelen op je PlayStation 3 met behulp van Yellow Dog Linux, indien je niet weet hoe je YDL moet installeren kun je die tutorial [url=”http://www.xgn.nl/forum/showthread.php?t=905″]hier[/url] vinden.

Benodigheden:
[b]-[/b] Een PlayStation 3-systeem
[b]-[/b] Yellow Dog Linux geïnstalleerd
[b]-[/b] Een USB-Stick FAT32.

[b]Stap 1:[/b] Download de bijlage die bijgevoegd is bij deze post. Pak het bestand uit en plaats deze op je USB-Stick of ander opslagmedium. Start YDL op en log in als de gebruiker ‘root’. Steek de USB-Stick in de PlayStation 3 en plaats de bestanden op het bureaublad.

[b]Stap 2:[/b] Open het bestand ‘snes9x-1.43-0.0.yd4.fr.ppc.rpm’ en daarna het bestand ‘snes9express-1.42-1.0.yd4.fr.ppc.rpm’.

[b]Stap 3:[/b] Open een terminal, typ het volgende commando ‘snes9x launcher’. Er zal nu aan je gevraagd worden om het pad waar de rom staat op te geven. Wanneer je dit gedaan hebt zal je SNES game starten.

Enjoy 😉

[b]Deze tutorial is geschreven door: M4GN3T[/b]

4 reacties

  1. User  avatar
    26 XP

    Is het ook mogelijk om andere emulators naast de SNES te instaleren op Linux?

    0
  2. User  avatar
    468 XP

    kan je het ook zonder linux doen

    0
  3. User  avatar
    3343 XP

    [quote]kan je het ook zonder linux doen[/quote]

    Patrick, dit kan niet zonder Linux anders had Roy dat wel geschreven niet? Roy, nice tutorial!!!

    0
  4. User  avatar
    9970 XP

    wel een heel gedoe eer je dus een snes emulator kunt gebruiken, helaas

    0