Nu ons Ps3 Sense wat gegroeid is en zichzelf zeker als gegroeid beschouwt. Is het niet een stuk beter om een echte site te nemen ipv van een portaal?
Staat een stuk professioneler etc. etc.
Oh en stel dat je gebanned bent dan kan je het nieuws niet lezen:O

Hoe bedoel je portaal?
Wie weet waar we achter de schermen aan werken 😉
[quote]Wie weet waar we achter de schermen aan werken :wink:[/quote]
spannend :ok:
Christmas is coming early this year!
Of wellicht komt de kerst van [b]2009[/b] [i]heel[/i] vroeg.
[quote]Hoe bedoel je portaal?[/quote]
Soort van forum verlengde zoals: [url]www.undefined.nl.tt[/url]
En oke meneer magneet.
[quote]Christmas is coming early this year!
Of wellicht komt de kerst van [b]2009[/b] [i]heel[/i] vroeg.[/quote]
Volgensmij zal het altijd december zijn (A).
@boven
Ik vind het meer een magnum:yay:
[quote]@boven
Ik vind het meer een magnum:yay:[/quote]
wat bedoel je?
[quote]wat bedoel je?[/quote]
Jij zei magneet, maar ik vond roy’s naam meer op magnum lijken :p.
Ik had het tegen magnet:)
Dat zeg ik toch ook :)?
Ja de echte namen van mensen hier weet ik natuurlijk niet:)
[quote]Soort van forum verlengde zoals: [url]www.undefined.nl.tt[/url]
En oke meneer magneet.[/quote]
Sorry hoor CrossFire, dat vind ik echt heel lelijk en onprofessioneel. Doe dan meer iets in de richting van [url=http://www.gamepro.com/ps3/]dit[/url] of [url=http://www.psonly.nl/]dit[/url].
Dat andere ziet er gewoon heel knullig uit, dan vind ik wat we nu hebben veel en veel beter.
Japsuh lees de volgende keer zijn hele comment! hij wilde alleen laten zien wat een portaal is kip. Hopelijk niet al te veel Javascript want dan worden we niet meer gevonden door google D:
[quote]Japsuh lees de volgende keer zijn hele comment! hij wilde alleen laten zien wat een portaal is kip. Hopelijk niet al te veel Javascript want dan worden we niet meer gevonden door google D:[/quote]
Lees mijn reactie eens, kip! Ik zei alleen maar dat ik zoiets niet wil, en gaf wat voorbeelden wat ik hier wel zou willen zien.
Houden we het vriendelijk? :p
Het probleem met een volledig apart gecode frontpage is, is dat alle het nieuws wat nu geschreven is moeilijk daarin kunnen geport worden. Dan zou je dus bijna 1800 nieuwsposts handmatig moeten aanmaken in het nieuwe script wat we bouwen. Het kan dus zomaar zijn dat het nieuwe script niet gebruikt gaat worden voor PS3-Sense, maar dat terzijde. Voor nu houden we het gewoon op wat we hebben en een andere template zou vernieuwing genoeg moeten bieden voor PS3-Sense.
En het voordeel van het systeem wat we nu hanteren (portal-based) is dat het forum heel erg interactief is met de frontpage, iets wat zeker meehelpt aan de drukte op het forum.
[quote]Het probleem met een volledig apart gecode frontpage is, is dat alle het nieuws wat nu geschreven is moeilijk daarin kunnen geport worden. Dan zou je dus bijna 1800 nieuwsposts handmatig moeten aanmaken in het nieuwe script wat we bouwen. Het kan dus zomaar zijn dat het nieuwe script niet gebruikt gaat worden voor PS3-Sense, maar dat terzijde. Voor nu houden we het gewoon op wat we hebben en een andere template zou vernieuwing genoeg moeten bieden voor PS3-Sense.
En het voordeel van het systeem wat we nu hanteren (portal-based) is dat het forum heel erg interactief is met de frontpage, iets wat zeker meehelpt aan de drukte op het forum.[/quote]
Best jo :prop:
ik vindt de site er wel goed uit zien. (niks mis mee) en ben al een tijd lid.
aleen een video Revieuw (denk aan Gamez.nl) die zijn af en toe wel leuk. en hebben veel info.
(vroeger dan) nu zijn die video’s op de site vaag. en staan door elkaar en heel lelijk)
dus kijk die shit niet meer. xD
en zoiets maakt de site nog leuker. (meer video’s) of een Game van de maand.
maar het kan natuurlijk ook een grote flop (fout) worden. 🙂
dat is waar