Topic: Ghost Recon Wildlands

02 november 2018om 10:20

I.p.v. continu maar de nieuwste releases te kopen, ben ik beetje m’n backlog aan het bijwerken. Kwam er achter dat ik nog genoeg leuks heb liggen, wat nog (uit)gespeeld moet worden. Zodoende vermaak ik me nu al enige tijd prima met Ghost Recon Wildlands, solo en coöp.

Ik zit nu met het verhaal over de helft en heb Level 30 bereikt. Dus Tier Mode aangezet, beetje gespeeld en nu op Tier 45. Leuk om zo nu en dan wat extra dingetjes weer vrij te spelen. Maar ik heb gelezen dat het spel rond Tier 30 door de moeilijkheidsgraad langzaam onspeelbaar pittig word en op ten duur gewoon niet leuk meer is.

Leuk als je na veel strijden Tier 1 heb gehaald, maar als het vervolgens niet meer interessant is om het speel zo af en toe nog eens aan te slingeren door de extreme moeilijkheidsgraad is het ook beetje zonde.

Is er een manier om de moeilijkheidsgraad dan weer te “resetten” met behoud van je vrijgespeelde items?

Of hebben jullie andere tips?

Ik kwam regelmatig tegen dat mensen de Tier Mode laten voor wat het is, mede omdat de beloningen ook niet echt de moeite waard zijn. En dat je er sowieso pas aan moet beginnen als je alle (rebellen) skills compleet heb.

13 reacties

  1. User  avatar
    1039 XP

    Ook ik was begonnen aan Wildlands. Maar man, die voertuig besturing en physics lijken nergens op. Direct terug aan de kant gelegd.

    0
  2. User  avatar
    55 XP

    Nou kan niet zeggen dat ik me daaraan stoor.

    0
  3. User  avatar
    2210 XP

    @jonas46:

    Ghost modus, pvp is het meer dan waard.

    0
  4. User  avatar
    319 XP

    Hoe duur is deze nu. PS store laat mij geen prijzen zien op het moment en weet dat er een sale is. Heb overigens PS+ Voor de dubbele korting

    0
  5. User  avatar
    111 XP

    Speel deze bijna dagelijks, vind het niet echt uitdagender op Tier Mode.
    @Sam Duymelinck: https://store.playstation.com/nl-nl/product/EP0001-CUSA02819_00-GRWEMEANORMAL000
    Als je dan op versie klikt kost hij 19,99

    0
  6. User  avatar
    319 XP

    @Migor:
    Bedankt voor de informatie.

    0
  7. User  avatar
    111 XP

    @Stefan: Volgens mij als je Tier Mode gewoon uitzet dan hou je toch alles wat je heb vrijgespeeld? Alleen je gaat niet hoger in rank.

    0
  8. User  avatar
    55 XP

    @Migor: Ik heb Tier Mode voor nu ook maar uit gezet. Zou het zonde vinden als ik de rest van het verhaal moet spelen met een vervelende moeilijkheidsgraad waar je vervolgens niets aan kan doen.

    Later ook maar eens Ghost Mode en Ghost War proberen.

    0
  9. User  avatar
    9970 XP

    @Stefan: als het te moeilijk word kun je tier modus altijd nog uitzetten als je dat wilt.
    Je krijgt wel leuke dingen als je een bepaalde tier haalt, zoals een extreem sterke sniper rifle. helicopters en andere voertuigen met 1 goed geplaatst schot kapot 🙂

    0
  10. User  avatar
    55 XP

    @7th-son: Als je Tier Mode weer uitschakelt blijft je moeilijkheidsgraad staan zoals hij is op dat moment neem ik aan?

    0
  11. User  avatar
    294 XP

    @jonas46: Zoo herkenbaar, ik was er meteen klaar mee. Vond het schieten ook niet fijn, ik heb deze maar teruggebracht naar de winkel.

    0
  12. User  avatar
    9970 XP

    @Stefan: ja dat klopt, maar die kun je dan weer aanpassen naar makkelijker.
    Als je tier modus aan hebt staan en je gaat bij difficulty kijken en daar makkelijker zetten, word de tier modus meteen uitgezet.

    Bij tier 35 word de game op moeilijk gezet. En ik geloof bij tier 15 op extreme

    0
  13. User  avatar
    55 XP

    @7th-son: Thanks voor de feedback, ik zal er eens naar kijken.

    0