Kingdom Come: Deliverance aangekondigd door ex-Mafia 2 ontwikkelaars

http://playsense.nl/images/file/img_52b30a62e4982.jpg

Vandaag heeft Warhorse Studios, een studio van ex-Mafia 2 ontwikkelaars, hun nieuwe game getoond. Het gaat hier om Kingdom Come: Deliverance, een medieval RPG gemaakt door de talenten in Praag die ook werkten aan Mafia, ArmA, Operation Flashpoint, Crysis 3 en Forza Horizon. Kingdom Come: Deliverance is nu ongeveer anderhalf jaar in ontwikkeling en zal gebruik maken van de CryEngine.

Hieronder vind je een teaser trailer van de game evenals enkele screenshots. Gameplay is er nog niet echt vertoond, alhoewel één screenshot ons een first-person perspectief laat zien met de vuisten omhoog.

De website van de game kun je hier vinden.

  1. User  avatar
    5761 XP

    Dit zou wel eens kunnen een topper worden .
    Mafia 2 deed ik graag .

    0
  2. User  avatar
    2001 XP

    Er staat in het bovenste plaatje “Realistic Open World First Person Medieval RPG”, dus ondanks de gameplay beelden die we neit zien is het toch vrij duidelijk dat het First Person is.
    Ben benieuwd wat deze game gaat onderscheiden van de rest, want RPG’s in dit sfeertje zijn er zat waardoor het nog best lastig kan worden om op te vallen.

    0
  3. User  avatar
    232 XP

    ben benieuwd , ik vond mount&blade geweldig op de pc.
    zo leuk zijn als zoiets op de ps4 komt.

    0
  4. User  avatar
    516 XP

    eindelijk eens een RPG zonder magie en monsters. Hoewel dit natuurlijk bijna standaard in een RPG hoort, vind ik het wel mooi dat er zoiets als dit wordt gemaakt en hopelijk op de markt wordt gebracht. Realisme in een First person Brawler is iets wat ik al jaren zoek maar nooit ergens heel erg goed vind gedaan. Ook zou het leuk zijn eens een zwaard te zwaaien en dan zonder roze of blauwe of wat dan ook voor kleur trail erachter te zien..te dom vind ik dat altijd. (zie Soul Calibur)

    Ik zou dit direct kopen! en daarna mogen ze van mij een vervolg maken in het feodale japan met samurai en ninja!

    0
  5. User  avatar
    63 XP

    Oeww ben beniewd

    0
  6. User  avatar
    475 XP

    man wat ziet dat er ziek uit

    0
  7. User  avatar
    9970 XP

    @4_the_players: het filmpje wel
    maar de screenshots daarentegen…

    0
  8. User  avatar
    475 XP

    @7th-son: klopt maar hij komt ook pas in 2015 uit (las ik op de officiële site) dus ze gaan dat nog wel beter maken hoop ik

    0
  9. User  avatar
    3 XP

    Ziet er veelbelovend uit… Ik ben benieuwd.

    0
  10. User  avatar
    3062 XP

    interessante tieten uuuh game.

    0
  11. 217.121.189.xxx's avatar

    @WJayW:

    screenshots laten zien dat het first person is..

    0
  12. User  avatar
    1947 XP

    @rufuzmitchell: zeker waar kerel. Zou eens leuk zijn.

    verder in de gaten houden dan maar 🙂

    0
  13. User  avatar
    4357 XP

    @moes: Welke game? :p

    0
  14. User  avatar
    3062 XP

    @Sensu:

    haha ik weet het ff niet meer

    0
  15. 77.170.208..xxx's avatar

    Kingdom Come: Deliverance wordt een XBOX One Kinect titel en mischien ook voor de PS4 Move

    0
  16. User  avatar
    17 XP

    Eindelijk weer eens een medieval RPG zonder fantasy (heb niks tegen fantasy hoor) ben erg benieuwd

    0
  17. User  avatar
    516 XP

    @Redrum83: sowiso zien we veel te weinig samurai games of ninja games! (die ps2 tenchu games waren zoo vet!) maar in first person lijkt het me helemaal te gek! voor FP stealth kies ik nu maar voor Dishonored en Thief. Voor FP combat vind ik vooralsnog het combat systeem van Dead Island het beste, maar ja..die zombies vechten niet echt terug eigenlijk he…;)

    0

Meer Kingdom Come: Deliverance

Meer