De Guardians schitteren in nieuwe beelden van Marvel’s Guardians of the Galaxy

blank

In oktober kan je aan de slag met het meest vreemde team dat je wellicht in het hele universum kunt vinden. Een team dat onder leiding van Star-Lord staat en eigenlijk niet de typische helden bevat. Desalniettemin zijn deze personages zeer geliefd binnen het Marvel universum en wat hen zo uniek maakt, is de humor en dat is vrij duidelijk te zien.

Tijdens de PlayStation Showcase kwamen er nieuwe beelden van deze titel voorbij en deze trailer laat meer zien van het verhaal van de game. De Guardians zijn zelf niet al te enthousiast en de bekende humor van deze groep is duidelijk terug te zien in de onderstaande beelden. Gauw even kijken dus als je meer van Star-Lord, Gamora, Rocket, Drax en Groot wilt zien!

  1. User  avatar
    7139 XP

    Mmmm deze ga ik zeker pre orden kopen 🙂 .

    0
  2. Anoniem-5717's avatar

    Ik voel het gewoon niet kan er niet warm van worden

    0
  3. User  avatar
    12439 XP

    @Anoniem-5717: Ik snap je zeker met marvels avengers in je achterhoofd kan ik dat begrijpen.
    Denk dat ik deze game wel een kans ga geven ik hoop dat ze geleerd hebben van de bugs/ glitchches optimalisatie en vooral gameplay wijze van die vorige game.
    moet wel toch zou je denken?

    0
  4. Anoniem-2052's avatar

    Ik heb wel zin in de new film. Al denk ik wel dat die verpest wordt door Disney en al het gezeur om de make-up en geld.

    0
  5. Anoniem-4019's avatar

    @RobanosSmatros: Dat is toch totaal een ander ontwikkelaar. Als Fifa slecht is wil het toch ook niet automatisch zeggen dat P.E.S ook slecht wordt 😉

    0
  6. User  avatar
    12439 XP

    @Anoniem-4019: https://guardiansofthegalaxy.square-enix-games.com/en-us/

    Het is beiden square enix toch?
    Staat wel tell tale games en shit onder maar is het niet.
    vlgens mij zelfs in de eerste trailer zeiden ze ook zoiets dat ze niet de fout zouden maken van marvel avengers

    0
  7. User  avatar
    12439 XP

    @Anoniem-4019: De Guardians zouden dus oorspronkelijk in multiplayer ten tonele verschijnen. De game werd echter enkele jaren geleden plots omgeschoold tot solo avontuur. Dit heeft dus niets te maken met het falen van Marvel’s Avengers, aangezien Eidos Montréal nog voor de release van die titel een koerswijziging doorvoerde.
    Dus niet helemaal van de pot gerukt haha maar ik voel je

    0
  8. User  avatar
    181 XP

    Ik ga de game wel een kans geven al vind ik het jammer dat de characters niet op de film personages lijken met stem en uiterlijk. vind dat toch altijd minder op de 1 of andere manier.

    0

Meer Marvel's Guardians of the Galaxy

Meer

Guardians of the Galaxy episode 2 verschijnt vandaag

Anderhalve week terug maakte Telltale Games de releasedatum van de tweede episode voor Guardians of the Galaxy bekend. Deze episode kreeg toen de releasedatum van 6 juni en inmiddels is het zover. De tweede episode, die luistert naar de ti...

blank

Lennard Verhage