The Rock produceert It Takes Two-film en speelt er mogelijk ook een rol in


It Takes Two is een van de betere games die in 2021 verscheen en niet al te lang geleden werd aangekondigd dat er een film van zou verschijnen. Inmiddels zijn de nodige stappen genomen, want naast dat dj2 Entertainment betrokken is bij het project als producent, is nu ook Seven Bucks Productions aan boord gestapt, aldus Variety.

Dit bedrijf is van Dwayne ‘The Rock’ Johnson en Dany Garcia, die de productie zullen verzorgen. Dit samen met Hiram Garcia en tevens wordt gemeld dat The Rock mogelijk een rol in de film zal spelen, hoewel nog niets officieel bevestigd is. Voor het schrijfwerk zijn Pat Casey en Josh Miller aangetrokken, die bekend zijn van hun werk voor de Sonic films.

Verder zijn natuurlijk Josef Fares en Oskar Wolontis van Hazelight Studios bij de film betrokken. Tot slot geeft Variety nog aan dat ook Amazon Studios bij de film betrokken is, wat eventueel zou kunnen duiden op een release via Amazon Prime.

  1. Anoniem-547's avatar

    Het verhaal was toch niets om naar huis over te schrijven.

    0
  2. Anoniem-7951's avatar

    Vreselijke acteur.

    0
  3. Anoniem-1077's avatar

    1 van de slechtste acteurs in de VS. Zo overrated die gozer.

    0
  4. User  avatar
    179 XP

    Kan enkel maar slecht aflopen. Verhaal vond ik wel goed en mooi getekend.

    0
  5. Anoniem-6304's avatar

    Arrogantste kerel van Hollywood, en dat wil al wat zeggen!

    0
  6. User  avatar
    330 XP

    Hij mag van mij zoals een “rock” op de achtergrond blijven.

    0
  7. Anoniem-7919's avatar

    Tof concept, verhaal was gewoon te langdraadig

    0
  8. Anoniem-650's avatar

    @Anoniem-7919:

    Nooit uitgespeeld, m’n vrouw kan niet met de camera overweg. In de game moet je je relatie redden wij krijg juist ‘ruzie’. :’)

    0
  9. Anoniem-4873's avatar

    Hij mag dat enorm irritante pratende boek spelen, die rol is hem op het lijf geschreven

    0
  10. User  avatar
    826 XP

    @Anoniem-6304: totaal niet, veel interviews gezien met hem en hij is altijd heel aardig en helemaal niet vol van zichzelf.Sterker nog, hij is niet vies van zelfspot, kijk maar naar zijn rol in Jumanji of als homofiele bodyguard in Be Cool. Nee, waar die haat vandaan komt is mij een raadsel, vind het een sympathieke veelzijdige en vaak vrolijk overkomende acteur.

    0
  11. Anoniem-5049's avatar

    Verwaande kerel. Kan ook niet acteren. Laat deze film maar zitten

    0
  12. Anoniem-4119's avatar

    @Shibito: Als je de hele Fast & Furieus beef hebt meegekregen snap je beter wat voor een arrogante gast het is.

    0
  13. User  avatar
    13155 XP

    @Anoniem-547: mwah heeft genoeg awards gewonnen denk dat verhaal en gameplay de game maakte?

    0
  14. User  avatar
    13155 XP

    @Anoniem-650: hahaha dat is dus wel jammer heb gevoel dat ik het ook met mijn vriendin ging krijgen dus maar niet doorgezet

    0
  15. User  avatar
    13155 XP

    @Shibito: tjah dat dus! Maar goed mensen praten vaak anderen na.
    The rock lijkt me echt een toffe gozer dus ben benieuwd!

    0
  16. User  avatar
    13155 XP

    @Anoniem-4119: ik heb niet de hele beef mee gekregen maar volgens mij zijn het altijd 2 mensen die ruzie maken?
    Voor de rest is hij niet negatief in nieuws gekomen zo ver ik weet dus iets met storm en een glas water?

    0