Black Myth: Wukong verschijnt pas in de zomer van 2024


In augustus 2020 werd Black Myth: Wukong aangekondigd, maar sindsdien hebben we er niet echt veel van vernomen. Het laatste nieuws dateert immers alweer van augustus vorig jaar, toen de game nog indruk maakte met een cutscène.

Via een Chinees nieuwjaarsbericht heeft de ontwikkelaar nu een update gegeven en daaruit leren we dat Black Myth: Wukong niet voor de zomer van 2024 zal verschijnen. Dit betekent dat we nog pakweg anderhalf jaar op de game moeten wachten, maar we hebben nu in ieder geval een indicatie voor wanneer de titel op het programma staat.

De video met het nieuws kan je hieronder bekijken.

  1. Anoniem-2605's avatar

    Heeeeel tof!

    0
  2. Anoniem-811's avatar

    Echt bullshit! De meeste games van 2020 werden uitgesteld naar 2022 en later naar 2023. Nu deze naar 2024. Als het zo door gaat, beland ik straks nog in het bejaarden tehuis. En nog steeds zijn de die games niet uit. Niet te geloven!

    0
  3. Anoniem-7533's avatar

    dus 4 jaar eerder word de game gespresenteerd,om 4 jaar later uit te brengen,wat een fuckin bullshit

    0
  4. User  avatar
    4028 XP

    @Anoniem-811: geduld is een schone zaak, en jij moet douchen

    0
  5. Anoniem-2584's avatar

    @Anoniem-811: Ondertussen is de game meer en meer een mythe aan het worden….

    0
  6. Anoniem-3880's avatar

    Ffff dit laat echt mijn interesse in die game afnemen man ik had deze echt verwacht in 2023 .

    0
  7. Anoniem-6698's avatar

    Wanneer dit soort games uitkomen zijn ze niet indrukwekkend meer, maar normaal na al die jaren van uitstel…..

    0
  8. Anoniem-4921's avatar

    @Anoniem-7533: was last of us 2 ook. 2016 aangekondigd en 2020 pas uit. Ze kunnen beter ND volgen en pas aankondigen een jaar voor release. Net zoals rift apart

    0
  9. Anoniem-4515's avatar

    Ok fall 2024 release
    Maar op welke platformen?

    0
  10. Anoniem-1707's avatar

    @Anoniem-811: jou reactie is niet te geloven wees blij dat ze de tijd er voor nemen aangezien jij altijd jankt als er te veel bugs in zitten of onspeelbaar is

    0
  11. User  avatar
    7143 XP

    Dit is toch erg tegenwoordig 4 jaar op voorhand de mensen lekker maken voor deze game en dat zo maar de game een jaar uitstellen . Mijn interesse is wel erg gedaald voor deze game met deze zo vaak een ander jaar te geven ik zal de game wel blijven volgen maar nu ga ik echt wel de review s afwachten wanneer deze ga komen in 2024 uuu mby 2025 .

    0
  12. Anoniem-2335's avatar

    Metroid Prime 4 vibes

    0
  13. Anoniem-295's avatar

    Maakt mij niet uit. Had toch geen interesse in deze.

    0
  14. Anoniem-6394's avatar

    @Anoniem-295:

    Interessant.

    0