Crusader Kings 3: Royal Court komt in mei naar consoles

blank

Nadat de nieuwste uitbreiding voor Crusader Kings 3, Royal Court genaamd, al verscheen voor de pc-spelers onder ons, is het nu de beurt aan consoles. Zoals je in de onderstaande trailer, die niet al te veelzeggend is, kan zien komt de DLC nu ook naar de PlayStation 5 en de Xbox Series X|S.

De uitbreiding zal verschijnen op 17 mei 2023 en voegt een troonzaal toe die een visuele weergave wordt van de rijkdom van je koninkrijk. Maak van je troonzaal het uithangbord van je rijk en zorg dat de zaal het prestige van je dynastie weerspiegelt.

De verwachting is dat de uitbreiding evenveel zal kosten als de pc-versie, die namelijk voor € 29,99 van jou is.

  1. User  avatar
    2033 XP

    Is zeker een meerwaarde de dlc alleen niet voor 30euro. Ik zou wachten voor de mensen die intresse hebben.

    0
  2. User  avatar
    1464 XP

    Is dit nou een beetje goed te spelen op console? Ik vind het op pc nog wel te doen, maar er zijn zo veel sub menu’s en er is zo veel te micromangen.

    0
  3. User  avatar
    662 XP

    @RLXTR:
    Zeer goed speelbaar zelfs. Ze hebben 2 menu-wielen gemaakt, zoals je bij shooters wapenwielen hebt.
    Vanwege de DLC’s ben ik overgestapt naar mn mac/steam, daar mis ik écht die snelmenu’s. Console versie zit goed in elkaar.

    0