DriveClub kan op de PlayStation 5 met een framerate van 60fps draaien

blank

DriveClub is inmiddels niet meer en datzelfde geldt voor diens ontwikkelaar, Evolution Studios, voorheen tevens verantwoordelijk voor een aantal WRC- en MotorStorm-games. We zijn inmiddels een hele generatie verder, maar dat weerhoudt spelers er niet van om af en toe eens terug te kijken.

Zo ook de heren van Digital Foundry, die de racing game van weleer uit de kast hebben getrokken en ditmaal met een leuk foefje. De modder illusion is er namelijk in geslaagd om de game te patchen, wat op de PlayStation 5 een strakke framerate van 60 frames per seconde mogelijk maakt.

De resultaten spreken voor zich en zo ook het harde werk van Evolution Studios, want DriveClub is 9 jaar na dato nog steeds een prachtige game om naar te kijken. Bekijk de beelden hieronder en oordeel zelf.

  1. User  avatar
    7143 XP

    Deze game is al zo oud en nog kan deze mee met de nieuwe die uitkomen wat ziet deze er nog altijd goed uit .

    0
  2. Anoniem-5120's avatar

    Driveclub>Gran turismo.

    De reden waarom Sony deze heeft gesloten is omdat de narcistische ceo van gran Turismo driveclub als competitie zag. Hij eiste sony hem of hun te kiezen. Aangezien gran turismo een miljoenen merk was koos sony voor gran turismo. Terwijl driveclub duidelijk stukken beter was en zijn tijd voorbij was.

    Echt jammer. En dit wordt altijd in de doofpot gestoken. Nog steeds een van mijn meest favoriete games. Terwijl racing niet echt mijn genre is. Eerder shooters.

    0
  3. Anoniem-681's avatar

    Zo jammer wat een gave game was dat.
    Dit was voor mij een reden op een ps4 aan te schaffen.
    Na dat het afgelopen was met driveclub geen reden gehad voor een andere game.
    Voor mij dag PlayStation

    0
  4. Anoniem-4184's avatar

    Best. Racegame. Ever!

    Zo jammer ook dat de PlayStation van zowat alle games je totale speeltijd heeft bijgehouden, maar niet van DriveClub. Ben wel benieuwd hoeveel honderden uren ik erin heb zitten.

    Ook credits naar de schrijven omdat ie DriveClub schrijft ipv Driveclub. Chapeau

    0
  5. Anoniem-894's avatar

    Sony is goed in het verkloten.
    Altijd maar Gran Turismo met zijn karige circuits.
    Driveclub bood uitdaging met alle uitdagingen.
    Regen zag er geweldig uit dat is in Gt7 om te janken.
    Ik weet zeker als deze op de ps5 was gekomen het een succes was geworden in combinatie met de vr2 werd die ook eens goed verkocht.

    0
  6. Anoniem-2562's avatar

    eeuwig zonde inderdaad, ik vond GT niet veel aan, Driveclub was echt geweldig, snap niet dat ze daar niet mee verder zijn gegaan. Overigens was Driveclub toch wel semi-arcade, dus in principe geen concurrentie voor GT.

    0
  7. Anoniem-8897's avatar

    Gelukkig hebben we het betere Gran Turismo nog. Met echte bestaande circuits ipv een test drive…ridge racer omgeving

    Net je individuele gerendere regendruppels gtfoh

    0
  8. Anoniem-4243's avatar

    @Anoniem-5120: Ze mogen wel een nieuwe motorstorm maken dat was nog leuker als DriveClub

    0
  9. Anoniem-2987's avatar

    @Anoniem-5120:

    Beter dan GT? Laat me niet lachen mannetje.
    A niet eens vergelijkbaar. B driveclub is geen Sim racer. C Ik heb de beste tijden online op een hoop circuits dus mij kom je niks vertellen.

    0
  10. Anoniem-8517's avatar

    @Anoniem-2987:

    Mannetje? Amai de race koning is op zijn teentjes getrapt lmao. Goed voor u. Maar dat betekend nog niet dat mijn mening gaat veranderen.

    Driveclub schijt op gran turismo just saying. Zodat je nog wat extra teken kan krimpen ahaha.

    0
  11. Anoniem-9365's avatar

    @Anoniem-8897: ben een die hard ridge racer fan hoop ooit op een nieuwe deel

    0
  12. Anoniem-1945's avatar

    Kun je driveclub nog installeren op de ps5? Zonder online updates en zonder multiplayer dan?

    0
  13. Anoniem-4837's avatar

    @Anoniem-5120: te merken dan dat racegames niet je genre zijn, want de spellen zijn echt niet te vergelijken. Driveclub was een arcade racer (prima spel verder) en gran turismo toch wel een stuk minder. Bovendien had driveclub nauwelijks content vergeleken met GT7

    0
  14. Anoniem-5991's avatar

    goh dat zou je mogen verwachten

    0
  15. Anoniem-9283's avatar

    @Anoniem-1945: jazeker. Je moet em opzoeken via je library. Niet in de store, want daar staat ie niet meer. Je moet em dus wel al eerder digitaal hebben aangeschaft. En als je de disc hebt spreekt het voor zich.

    0

Meer Driveclub

Meer

Het einde voor Driveclub is nu officieel daar

Vorig jaar kondigde Sony aan dat ze de servers van Driveclub zouden gaan sluiten en vandaag is het zover. De servers van Driveclub, Driveclub Bikes en Driveclub VR zijn offline gehaald, waardoor spelers niet langer met en tegen elkaar onli...

blank

Lennard Verhage

Verkoopstop van Driveclub heeft te maken met licenties

Gisteren kon je lezen dat Driveclub vanaf 31 augustus niet langer te koop zal zijn in de PlayStation Store en dat de servers volgend jaar zullen gaan sluiten. Dat de servers op een gegeven moment dichtgaam is te begrijpen, dat zien we imme...

blank

Lennard Verhage