RoboCop: Rogue City was een best aardige titel, die terecht behoorlijk wat lof wist te oogsten en het bovendien prima deed aan de kassa. Ontwikkelaar Teyon blijft dan ook vlijtig sleutelen aan de game, in de hoop de ervaring nog wat beter uit de verf te laten komen. Daarbij luisteren ze duidelijk naar de feedback van hun fans.
Veel spelers hebben immers om een New Game+ modus gevraagd en volgens een recent bericht op X heeft de studio hun wensen gehoord. In de nabije toekomst zullen we meer te weten komen, maar het nieuws lijkt ons alvast duidelijk: er komt een New Game+ modus aan. Wanneer? Dat valt nog te bezien.
“Many citizens have been asking about a New Game + for RoboCop: Rogue City. We’ve heard you. So stay tuned for more information on this topic in the weeks to come. Until then: Stay out of trouble”
is hij tof?
@gamegek33: hij is zeker de moeite waard.
Geweldig dan ga ik zeker nog eens door de game heen top spel .
Zeker weten 1 van de toppers van 2023
Een goede, maar vooral ongepolijste game. Jammer.
Heb jij de pc versie gespeeld met een GeForce 980 ? Dat verklaard dan een hoop grapje
wel blij met een new game+ want denk dat je anders als trophy\archievement jager,
het bijna niet te doen is
@Anoniem-2944:
Waarom niet? Je hebt toch gewoon “chapter select”? (In elk geval op PS5). Platinum was een makkie
Preorder geplaatst