Met de recente release van S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl zit de franchise nog vers in ons geheugen. Ontwikkelaar GSC Game World en Netflix maken hier graag goed gebruik van en weten ons te verrassen met een spannend bericht. Volgens de eigenaar van GSC Game World – Maksym Krippa – zijn er gesprekken gepland met Netflix over een mogelijke tv-adaptatie van de welbekende S.T.A.L.K.E.R.-franchise.
Dit heeft Krippa in een interview met Forbes Ukraine bevestigd. Hij zou het geweldig vinden om de franchise naar de beeldbuis te brengen via een ander medium. Tv-adaptaties van videogames zijn geen vreemd begrip meer in deze tijd. Series zoals Fallout, The Last of Us en Arcane (League of Legends) hebben de toon gezet en bleken een enorm succes te zijn. Het is dus niet gek dat meer ontwikkelaars hier graag in meegaan. S.T.A.L.K.E.R. 2 heeft in de eerste twee dagen al een miljoen exemplaren verkocht, vanwege dit enorme succes ziet Krippa dan ook veel potentie in een S.T.A.L.K.E.R.-serie.
Ben je benieuwd wat wij van S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl vonden? Lees dan onze review via deze link.
“Met de recente release van S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl zit de franchise nog vers in ons geheugen”
Ja en dat komt vooral omdat de game nog lang niet af is en gigantisch veel problemen heeft.
Benieuwd of ze dan ook een goede afspiegeling maken van de games door ze vol te gooien met bugs en glitches. Een soort comedy, thriller, horror met AI die respawnt enzo.
@Anoniem-4351: This week in Stalker 2: *CRASH* ” ah nee, niet weer”.