Bekijk hier 11 minuten aan The Outer Worlds 2 gameplay

Op 8 juni krijgen we na de Xbox Games Showcase meer te zien van The Outer Worlds 2, omdat er een speciale showcase voor die game wordt opgezet. Dat duurt nog wel even, maar we hoeven niet tot die tijd te wachten op nieuwe beelden.

IGN heeft de primeur gekregen om maar liefst 11 minuten aan nieuwe gameplay van de titel te delen en dat kan je natuurlijk hieronder bekijken. Dit alles is in opmaat naar de showcase op 8 juni, dus verwacht de komende weken meer beeld en informatie over deze titel.

The Outer Worlds 2 is in ontwikkeling voor de Xbox Series X|S, PlayStation 5 en pc. Een releasedatum is nog niet bekend, maar mogelijk wordt die over ruim anderhalve maand aangekondigd.

  1. User  avatar
    4017 XP

    Vind het er stukken beter uitzien dan deel 1. Maar ga het wel proberen wanneer het uit is.

    0
  2. Anoniem-3781's avatar

    Grafisch loopt het een generatie achter.

    0
  3. Anoniem-3376's avatar

    @Smaakmaker: Denk dat iedereen het probeert wanneer het uit is……

    0
  4. Anoniem-4942's avatar

    @Anoniem-3781: dat maakt niet uit want ps5 heeft alleen maar ps4 upgrades

    0
  5. Anoniem-7244's avatar

    @Anoniem-4942: Nee hoor.

    0
  6. Anoniem-7514's avatar

    @Anoniem-4942: ben je nu serieus Xbox aan vergelijken met PlayStation? Er is niks meer exclusief op Xbox. Dag!

    0
  7. Anoniem-5499's avatar

    @Anoniem-4942:
    Is dit een opmerking om een Xbox eigenaar zich beter te laten voelen?? Komt niet helemaal goed over hoor!

    0
  8. User  avatar
    13155 XP

    @Anoniem-3376: ik ga het niet proberen man sorry dus smaakmaker heeft gelijk!

    0
  9. Anoniem-7825's avatar

    Ik vind de facial animations niet realistisch genoeg, ik haak af.

    0
  10. Anoniem-7005's avatar

    Deel 1 vond ik wel aardig, ik hoop dat deze veel beter wordt, dan ga ik hem zeker spelen.

    0

Meer The Outer Worlds 2

Meer