Elden Ring: Nightreign is inmiddels uit en de game werd in de eerste 24 uur al direct 2 miljoen keer verkocht. Een mooie mijlpaal dus, al werd de game niet met hetzelfde enthousiasme onthaald als zijn voorganger. Hoe dan ook, ontwikkelaar FromSoftware zal ergens in de loop van deze week de eerste update van het spel op ons loslaten.
Deze update zal zich specifiek richten op de eenzame reizigers onder ons: het spel kan namelijk zowel solo als met drie spelers samen worden gespeeld, maar solo spelers hebben het wel duidelijk lastiger. Daarom zal de update enkele ‘boosts’ aan het spel toevoegen voor solo modus:
“The following improvements for solo expeditions will be added to the game:
– The effect “Automatic Revival Upon Defeat”, which allows revival once per night boss battle, will be added to solo expeditions.
– The amount of runes gained will be increased.
Thank you for your support.”
Onze review mag je binnenkort verwachten.


Bij expeditie 3 en de game is heel erg leuk.
@Anoniem-3068: solo?
Echt wel een vet spel, maar beste is wel om met 2 bekende te spelen. Je merkt gewoon met random mensen, dat je er enorm van afhankelijk bent of ze wat kunnen of niet. Heb je 1 iemand in je team die er niks van kan, ben je eigenlijk al klaar want dan ga je het gewoon niet halen (tenzij je zelf absurd goed bent).