Donkey Kong Bananza wordt gemaakt door het Super Mario Odyssey team

Na de speciale Direct van Donkey Kong Bananza waren er overal online vergelijkingen te vinden met Super Mario Odyssey. Het is ook opvallend dat er geen 3D Mario game in de line-up van eerste Switch 2 games zit, tenzij deze vermomd is als een Donkey Kong-game?

Een Nintendo vertegenwoordiger heeft deze vermoedens ‘bevestigd’ en liet weten aan Eurogamer dat Donkey Kong Bananza gemaakt wordt door het team achter Super Mario Odyssey. Hoewel de naam van de studio niet genoemd wordt, meldt VGC dat het om een team gaat uit Tokio, waarschijnlijk Nintendo Entertainment Planning & Development Tokyo.

Dit nieuws maakt de verwachtingen voor de nieuwe game nog groter dan tevoren, want Super Mario Odyssey wordt als één van de beste games op de Switch gezien. Donkey Kong Bananza komt uit op 17 juli, enkel voor de Nintendo Switch 2.

  1. User  avatar
    4017 XP

    Wat een droom op gamegebied dat uitkomt mijn favoriete franchise door deze geweldige studio wordt ontwikkelt.

    1
  2. User  avatar
    115 XP

    Is dit nieuws? Dit wisten we toch al?

    0
  3. User  avatar
    13155 XP

    @Alucard2025: was nog niet bevestigd geloof ik!

    0
  4. User  avatar
    4017 XP

    @Alucard2025: Was nog niet officieel bevestigd.

    0
  5. Anoniem-7803's avatar

    Was 2 dagen geleden al bekend.

    0
  6. Anoniem-9743's avatar

    Wordt gemaakt?
    Is het spel nog niet af dan.

    0
  7. User  avatar
    9 XP

    Ik zal hem gelijk halen. Waarom?
    Geen Gamekeycard (!) en volgens mij leuke game voor hele gezin. Denk echter dat ze niet de cijfers van Mario Odyssey gaan evenaren.

    0
  8. Anoniem-8376's avatar

    Was tijdens de eerste trailer niet geheel overtuigt maar na de direct is mijn hype level zeer hoog. Dit wordt een dag 1 game die ik op gamecard zal gaan kopen.

    0
  9. User  avatar
    4017 XP

    @TicTac:Bedoel je qua metacritic score of qua verkoopcijfers? Ik denk het beide van wel. Dit is toch de singleplayer game voor Switch 2 waar mensen op wachten. En qua kwaliteit ik denk het de previews waren lovend.

    0
  10. User  avatar
    9 XP

    @Smaakmaker:

    Ik denk qua verkoop wellicht wel, maar iets aan de gameplay ‘klikt’ nog niet helemaal bij mij. Heb echter wel meer vertrouwen in sinds de Direct en ik gun gamedevs al het goede, dus duimen dat ik het faliekant fout heb.

    0
  11. Anoniem-4193's avatar

    Game kort mogen spelen. En je kan zien aan alles dat het team van SMOdyssey hier achter zit. voelde vertrouwd aan. Had ook een vleugje van Super Mario Sunshine weg qua level opbouw.

    Is het een game die GOTY wordt? Nee.. Nominatie? Nee… Veel plezier? Ja!

    0
  12. User  avatar
    4017 XP

    @Anoniem-4193:

    Voor mij is het met afstand de game van het jaar. En denk zeker gezien naar de previews van afgelopen week dat dit een van de nominaties van de game of the year gaat zijn. Of hij het gaat winnen geen idee.

    Genomineerde vga dit jaar voor game of the year denk ik.
    Donkey kong Bananza
    Clair obscure expedtion 33
    Metroid Prime 4 beyond
    Split fiction
    Ghost of Yotei.

    1
  13. Anoniem-2118's avatar

    @Smaakmaker:

    Hahaha. Split fiction word het sws niet. Metroid 4 word het sws niet. Donkey Kong word het sws niet. En jij bent een gamer? Lol.

    Het word KC2. DS2 of COE33.

    En de game die het het meest verdiend is by far KC2 of DS2.

    Maar succes met je blije kiddie game kerel.

    1
  14. Anoniem-7988's avatar

    @Anoniem-2118: wist je dat mensen een mening mogen hebben die anders is dan de jouwe? Niet gelijk gaan kleineren, dat doet Smaak hier ook niet.

    0
  15. User  avatar
    4017 XP

    @Anoniem-2118:

    Ten eerste loop je eigen domheid te koop want ik geef aan dat ik Clair obscure tot een van de kanshebbers acht. Ten tweede Metroid Prime Beyond als een kiddie game bestempelen zegt eigenlijk dat je er totaal geen verstand van hebt. En mocht Dk tot game of the year nominatie krijgen samen met die andere genoemde titels. Zie ik je excuses wel verschijnen.

    0

Meer Donkey Kong Bananza

Meer

Review | Donkey Kong Bananza

Review | Donkey Kong Bananza – De Nintendo Switch 2 is inmiddels iets meer dan een maand uit en alhoewel gamers zich natuurlijk volop hebben kunnen vermaken met Mario Kart World, Switch 2-upgrades van Switch 1-games en diverse third-...