Atlus kondigt Persona 6 eindelijk officieel aan, maar Switch 2 ontbreekt

Atlus heeft tijdens de Xbox Games Showcase Persona 6 officieel aangekondigd voor PlayStation 5, Xbox Series X|S en PC via Steam en de Microsoft Store. Een releasedatum is nog niet bekendgemaakt. De aankondiging gaat vergezeld van een eerste teaser trailer.

Atlus omschrijft de game als een volledig op zichzelf staand verhaal met nieuwe personages, dat zowel voor nieuwkomers als voor trouwe fans bedoeld is. De bekende mix van dagelijks leven en bovennatuurlijk avontuur keert terug, maar alles is nieuw.

Lang verwacht, eindelijk officieel

De aankondiging van Persona 6 was al langere tijd verwacht. Eerdere geruchten wezen op een groene kleurenschema en een ontwikkelingsstart in 2019. Andere lekken spraken over twee protagonisten en een setting in een kunstacademie, maar Atlus heeft die details nog niet bevestigd.

Opvallend is dat de game niet op Nintendo Switch 2 verschijnt, terwijl eerdere Atlus-titels zoals Metaphor: ReFantazio wel breed werden uitgebracht. Of een Switch 2-versie later alsnog volgt is onduidelijk. Concrete details over gameplay, verhaal of releasedatum volgen later.

Geen reacties

Meer Persona 6

Meer