The Elder Scrolls Online zal een betaald lidmaatschap vereisen

The Elder Scrolls Online zal net zoals de grotere MMO games zoals bijvoorbeeld World Of Warcraft een maandelijkse abonnement gaan vereisen, terwijl eerdere speculaties erop duiden dat de game een free-to-play model zou kennen. General director Matt Firor van Zenimax Online wist dit nieuws onlangs bekend te maken. Per maand zal een bedrag van €12,99 moeten betaald worden, bij aanschaf van de game zelf zal je de eerste 30 dagen gratis kunnen spelen.

Volgens Firor was het de beste oplossing om voor een terugkerend betaalsysteem te kiezen, hierdoor krijgen de gamers alle content die nodig is. Hoe het systeem zal gaan uitpakken is nog maar de vraag, het zal tenslotte niet de eerste keer zijn als een MMO alsnog een free-to-play game wordt, neem als voorbeeld Star Wars: The Old Republic.  Uiteindelijk blijft  €12,99 een heftig bedrag om elke maand af te rekenen voor slechts één game, het is afwachten hoe dit zich verder zal ontwikkelen.

  1. User  avatar
    1469 XP

    Erg duur..

    0
  2. User  avatar
    556 XP

    Koop eens een pak shag,
    Ga eens naar de bios

    Is 12,99 dan duur voor een maand gamen?

    0
  3. User  avatar
    2419 XP

    Dat ga ik er niet iedere maand voor neertellen! Dat word dus geen Skyrim online..

    0
  4. 217.122.167.xxx's avatar

    @Tjoe: ja om dat ze dit spel ook gewoon konden verkopen voor 60 euro en dat is dat.

    Veel mensen hebben geen zin om naast hun ps+ of gold nog een standaard game abonemment te hebben.

    0
  5. User  avatar
    881 XP

    @hierboven
    Je hoeft hier geen PSN+ voor te hebben. Bij Xbox kan het anders zijn.

    Kijken hoeveel *zogenaamde* fans afvallen.

    Mensen die dit duur vinden denk even na ! Een MMO kan je jaren spelen en als je er echt diep in duikt wil je er geen games naast spelen.

    Koop 2-3 spellen minder en je zit aan hetzelfde bedrag als voor deze game in 1 jaar.

    0
  6. User  avatar
    2442 XP

    @Tjoe:

    Vind ik wel, de meeste games die ik koop speel ik het meest ongeveer tot aan een maand na aanschaf. Daarna speel je het spel minder, of ga je toch weer andere games spelen. Ik heb genoeg uur in Skyrim zitten, maar ik heb er ook pauzes tussen het spelen gehouden. Misschien dat ik het 2 maand volhoud om het spel te spelen, dan betaal ik aanvullend 12.99 (opzich zelf niet duur). Maar als ik daarna stop en weer wil spelen moet ik eerst weer een abbo afnemen. Voor diehards die het wel een jaar lang gaan spelen betalen 12.99X 11 (eerste maand tel ik niet mee) en dat zit je al op 142,89 euro! Terwijl een spel los gemiddeld nog niet een 60 kost. Dan mag er wel heel wat DLC gratis DLC bij uitkomen om het nog leuk te houden.

    0
  7. User  avatar
    128 XP

    Ik hoop dat je na een half jaar 12,99 per maand betalen de game voortaan gratis kan spelen, anders wordt t veel te duur.

    0
  8. User  avatar
    379 XP

    wow wow wow wooow ze zeiden eerst dat het f2p zal zijn. ok geen elders scrolls meer voor mij , veels te duur

    0
  9. User  avatar
    858 XP

    Bij deze zijn ze mij als koper kwijt geraakt, 12,99, wat zonde zeg..

    0
  10. 194.13.240..xxx's avatar

    Jammer hoor, ga ik dus niet spelen.

    0
  11. User  avatar
    9074 XP

    Ja als je gewoon maar 1 0f 2 spellen speelt dan is dit een heel goede investering maar dan moeten er wel updates bij komen. Guild Wars heb ik 5 jaar gratis gespeeld al was er een betalde optie met met extra dan had ik die graag genomen. Eigenlijk is 4 maanden spelen een nieuwe game plus dat eht waarschijnlijk erg groot is. 😉

    0
  12. 81.71.16.xxx's avatar

    LOL. Enigste spel waar ik voor gametime betaal is WoW because it deserves it.

    Deze spel word tog weer free2play deze gaat kk hard falen

    0
  13. 83.83.139..xxx's avatar

    afzetterij homo game hoef hem niet meer doei elderstrond scrolls

    0
  14. User  avatar
    1592 XP

    HA, NOOIT!

    0
  15. 213.197.56..xxx's avatar

    HA! GAAAYYY!!! wrm geen 7,- zoals bij Runescape?
    (het voorbeeld Runescape omdat dat een best goed lidmaatschap heeft qua prijs)

    0
  16. User  avatar
    151 XP

    Als dlc en dergelijke voor de rest gratis zijn en het is echt een goede game dan zou ik het wel doen

    0

Meer The Elder Scrolls Online

Meer