ShadowhunterrX
  • Lid sinds: 18 januari 2010
  • Woonplaats: Roosendaal
  • Land:
  • Leeftijd: 36
  • Geslacht: Man
881 XP
Commentaar geplaatst
04 February 2025 om 15:56
Zou jammer zijn. De Xbox is een uitstekend platform om te gebruiken en de Series systemen zitten geweldig in elkaar.
Commentaar geplaatst
13 December 2024 om 11:03
@Anoniem-3223: Shady sites zijn dus Piet Piraat sites en de andere twee diensten waren Funimation en Crunchyroll. Die heel toevallig allebei zijn overgenomen door Sony en zijn samengevoegd. (Iets met monopoly) en de aanbieder die jij slecht vind ;). Anime kijken vanuit je luie stoel kon je al sinds de PS4. Dus voordat je mensen de les gaat lezen, praat dan wel vanuit feiten. Nu kom je gewoon dom over.
Commentaar geplaatst
03 December 2024 om 12:12
Na de Vita en PSVR2 ? Deze handheld komt echt hier niet in huis.
Commentaar geplaatst
04 November 2024 om 18:30
@Anoniem-5942: Als je zo ook gedraagt op PSN. Zal je het effect van geen PSN hebben snel en persoonlijk begrijpen ;).
Commentaar geplaatst
04 November 2024 om 18:22
@Anoniem-6018: Dat is zeker hun goed recht. Hoe ze het aanpakken is nogal onhandig. Eerst verkopen ze de games aan iedereen op de wereld zonder problemen en iedereen blij. Nu hebben ze een kleinere afzetmarkt gemaakt door deze keuze en vallen de cijfers tegen. Zorg dan eerst op zijn minst dat PSN overal te maken is. PSN is ook de minst consument vriendelijke netwerk van de drie.
Commentaar geplaatst
03 September 2024 om 11:52
Das een verrassing een Xbox release. Toch leuk om te zien dat ze in een paar jaar tijd van een Playstation Exclusive naar Multiplatform zijn gegaan.
Commentaar geplaatst
29 August 2024 om 12:15
Jammer, had best wel zin in deze game.
Commentaar geplaatst
03 July 2024 om 13:06
@Anoniem-1910: Ik vul even verder aan. Met een beetje zombie modus met het elke dag doen van deze opdrachten (15-30 min). Kan je eigenlijk sparen voor 1 jaartje PS+ Extra abbo.
Commentaar geplaatst
06 May 2024 om 20:04
Gelukkig draait Sony dit terug en hopelijk gaan ze eindelijk PSN wat beschikbaar stellen aan meer regio`s dan alleen een handje vol landen. Ik begrijp de reactie van sommige figuren niet helemaal. Tuurlijk is Sony jullie alles en nog wat, maar als een bedrijf in een flits je game onspeelbaar kan maken door 1 regeltje aan te passen. Moet je als gamer standaard tegen zijn, want op een dag kan ook dit jou raken en ben jezelf een game kwijt. Al moet het me niks verbazen. Mensen die elke prijs verhoging of andere acties ten nadelen van de consument slikken ze als zoete koek, zijn lastig serieus te nemen.
Commentaar geplaatst
05 May 2024 om 11:35
@Anoniem-154: Sony had gewoon niet de game moeten verkopen in landen waar het geen PSN support aanbied of anders hadden ze gewoon is moeite moeten doen om eindelijk PSN naar meerdere landen te brengen. Wat ze nu doen is gewoon hun eigen PC markt verkleinen. Nu bereikte ze ook gewoon mensen die normaal niet hun producten konden kopen. Dat schieten ze met deze zet gewoon af.