Singleplayer Killzone: Shadow Fall zal voor de meeste gamers minstens 10 uur duren


Killzone: Shadow Fall zal als launchgame direct de kar voor de PS4 moeten trekken. Een zware, maar uitdagende taak dus voor Guerrilla Games om de twijfelaars toch over de streep te trekken om een PS4 aan schaffen. Naast een toffe multiplayer is het daarom ook van belang om te zorgen voor een intense singleplayer die vooral niet te kort duurt.

Game director Steven ter Heide heeft nu via het Europese PlayStation Blog bekendgemaakt dat het ongeveer tien uur duurt om de singleplayer van Killzone: Shadow Fall uit te spelen. Hij liet dit weten als reactie op een vraag van een fan waarbij hij wel aangaf dat dit voor ‘de meeste gamers geldt’.

Zo gaf Ter Heide ook aan dat de multiplayer op dedicated servers zal draaien om de transfer van alle data tussen spelers beter te kunnen ondersteunen. Verder zullen vanaf de launch alle wapens te unlocken en ook te customizen zijn. Niet de attachments, want die zijn vrij te spelen door challenges te behalen.

Verder heeft Guerrilla Games momenteel geen plannen voor de toevoeging van een split-screen optie in de multiplayer. Wel gaf Ter Heide nog aan dat nadat de game is uitgebracht er een online coöp modus aan de game toegevoegd zal worden. Hierin kunnen maximaal vier gamers het met elkaar opnemen tegen verschillende waves van vijanden in speciale arena maps.

  1. User  avatar
    951 XP

    Niet zoveel, toch? Maar waarschijnlijk veel genoeg om de gamers te vermaken.

    0
  2. User  avatar
    213 XP

    Wat heb je aan een tweede controller?

    0
  3. User  avatar
    1469 XP

    @Equinox_BE: niks, iig bij killzone

    OT: Ik had langer verwacht!

    0
  4. User  avatar
    1100 XP

    Koop deze vooral om de mp,sp is mooi meegenomen.

    0
  5. 85.158.139..xxx's avatar

    @BosnianBoss: ik precies andersom… koop deze voor de SP… 10 uur spelen is meer als bij KZ3… nog 1 maand en 9 dagen :p

    0
  6. User  avatar
    64 XP

    Ik heb liever een korte game die je naar meer laat verlangen dan een lange game waarin je naar het einde verlangt.

    0
  7. User  avatar
    543 XP

    Ik vind 10 uur niet echt indrukwekkend. Vooral omdat ik waarschijnlijk alleen de single player speel (online heb ik over het algemeen geen schijn van kans).

    0
  8. User  avatar
    1042 XP

    Kz koop je toch voor de mp

    0
  9. 178.84.36..xxx's avatar

    @SkySurprise:

    ik niet, ik betwijfel of ik de MP überhaupt wel ga proberen..

    0
  10. User  avatar
    5920 XP

    Echt zonde dit. Had zeker meer verwacht. Aangezien ik de multiplayer niet zo interessant vind, zal ik deze niet voor de volle mep halen. Ik betaal geen 60 euro voor alleen een singleplayer van ongeveer 10 uurtjes en een multiplayer die ik niet speel. Echt jammer, gemiste kans, maar deze haal ik pas bij een pricedrop…

    0
  11. User  avatar
    3028 XP

    Speel het de eerste keer op de enehoogste moeilijkheidsgraad om daarna naar de hoogste moeilijkheidsgraad te gaan plus alle collectibles. Ik denk dat de campagne en het verhaal tof genoeg is om 2x uit te spelen.

    0
  12. User  avatar
    9074 XP

    Ik heb operations zoveel gespeeld meer als COD en BF.

    0
  13. User  avatar
    1983 XP

    Mensen vinden het blijkbaar teleurstellend maar ik dacht juist dat dit positief is. Veel langer dan de gemiddelde fps/tps eigenlijk en alwetende dat ik de SP gauw 3x speel plus nog alle achievements is het voor mij al veel. Zeker met de MP erbij die ik vooral ga spelen.

    Het is geen RPG of open world adventure

    0
  14. User  avatar
    4682 XP

    Da’s niet zo lang 🙁 voor de online multiplayer zal ik de game nooit kopen. Maar het maakt mij ook niks uit ‘was toch niet van plan om de game te kopen’.

    0
  15. RickyDicky's avatar

    Ik ga hem ook niet kopen. 10 uur vind ik veel te lang duren. Game ziet er ook veel te goed uit en voor de rest heb ik niets zinvols te melden.

    0
  16. User  avatar
    554 XP

    30 november dus uitgespeeld 🙂

    0
  17. User  avatar
    3888 XP

    FPS is zijn sp periode al voorbij! FPS zijn jammer genoeg mp games geworden waarvan een sp de extra is…. 8 jaar geleden was het nog andersom

    0
  18. Naam…'s avatar

    Aan de beelden die ik tot nu toe gezien heb.
    Vind de multiplayer er beter uitzien dan cod ghost zijn ps2 graphics.

    0
  19. User  avatar
    818 XP

    Hopen maar dat er singleplayer DLC komt voor Killzone Shadow Fall.

    0
  20. Naam…'s avatar

    Multiplayer van Killzone is geweldig. Persoonlijk vind ik het leuker dan bijvoorbeeld het gehypete COD. Daarnaast duurt de singleplayer nog langer dan die game ook haha.

    Stop whining bitches! Het is met Knack de enige ware next-gen titel voor de PS4. Als je deze laat liggen, kun je die PS4 ook laten staan.

    0
  21. User  avatar
    58 XP

    Ik vind 10 uur prima. Erna velen uren besteden aan de multiplayer!

    0
  22. User  avatar
    137 XP

    @RickyDicky: Haha 😀

    0
  23. User  avatar
    137 XP

    Wat lopen mensen hier te zeuren dat 10 uur tegenvalt?
    Mooie tijdsduur juist voor een FPS!
    Noem mij er eens eentje die langer duurt?

    0

Meer Killzone: Shadow Fall

Meer