De Trophies van Destiny 2: Forsaken lijken erg goed te doen


Destiny 2 heeft met Curse of Osiris en Warmind al twee uitbreidingen achter de rug, maar vreemd genoeg kon je in die uitbreidingen geen Trophies verdienen. Dat is met Forsaken een ander verhaal, want die brengt wel een aantal nieuwe Trophies met zich mee.

Die Trophies zijn al online gegaan op het PlayStation Network en hieruit kunnen we opmaken dat het een niet al te ingewikkelde klus is om ze allemaal te verzamelen. Voor de Trophy-jagers is dit extra goed nieuws, dat geeft ze immers eens te meer een goede reden om weer in Destiny 2 te duiken.

Zilver

  • Nothing Left to Say – Pursue Uldren and the Fanatic to the Watchtower, and finish what you started
  • Wishing for the Best – Complete the “Last Wish” Raid

Brons

  • Legends Grow – Earn 5,000 Triumph points
  • Exotique – Collect 10 Forsaken Exotic weapons or armor
  • Seal the Deal – Complete a Triumph Seal
  • Fashion Statement – Complete a Collections Badge
  • Heart of the Awoken – Enter the Dreaming City
  • An Exotic Journey – Complete an Exotic Quest
  • High-Stakes Play – Win a Gambit match
  • Darkness Falls – Defeat a Forsaken Nightfall Boss
  1. User  avatar
    2575 XP

    Vind t raar dat die andere dlc geen trophies hebben maargoed

    0
  2. User  avatar
    438 XP

    @Seb070NL: idd

    0
  3. 2a02:a445:112b:1:113d:4184:93dd:7.xxx's avatar

    Trophies zijn voor mij echt een bijzaak. Gaat mij om de content uitbreiding. En dat ziet er echt goed uit met deze DLC. Kom maar door Bungie.

    0
  4. 95.97.44..xxx's avatar

    Net als de game en ontwikkelaar zelf : Simpel en ongeinspireerd.

    0
  5. 2a02:a451:f7fc:1:b087:6a8c:938f:e.xxx's avatar

    Gambit is best tof
    Beetje hectisch en intens

    0
  6. User  avatar
    2575 XP

    @95.97.44..xxx:

    Helemaal mee eens

    0
  7. 62.195.251..xxx's avatar

    Heb ’t spel nu net via Plus en snap al die kritiek niet. Vind ’t een dope spel hoor.

    0
  8. User  avatar
    113 XP

    @95.97.44..xxx: hoezo? Dit soort trofeeën zijn vrij standaard voor Destiny games. Moeten zij dan ook 10 trofeeën gaan toevoegen net als alle andere games van verzamel alle collectibles? Die verder geen toegevoegde waarde hebben?

    0
  9. User  avatar
    2585 XP

    @62.195.251..xxx: klopt maar dat komt nog wel 🙂 Want na het uitspelen van de nietszeggende campaign valt alles zwaar in herhaling.
    Crucible heeft beschamend weinig modes. Zeer weinig strikes en raid heeft geen matchmaking.

    Als raids toegankelijker waren dmv matchmaking en elke dlc meer dan 5 strikes had had ik elke dlc pack of season pass meteen gekocht. Zonder twijfel.
    Er wordt te weinig aangeboden. Ik vind het behoorlijk karig/mager.

    0
  10. 80.61.77..xxx's avatar

    Trophies…flapflapflap……trophies…….flapflapflap…….yesssssssss……..tropphiessss…….orgasm !!!!!!!!!!!!!!!!!

    0
  11. 2001:985:7ba7:1:490f:27d0:1569:d.xxx's avatar

    Ze moeten je belonen waneer je deze rotzooi van je hardeschijf verwijderd.

    0
  12. User  avatar
    9970 XP

    @62.195.251..xxx: als je het nooit eerder gespeeld hebt is het ook wel goed hoor.
    Alleen als je de full package wilt, moet je echt de dlc er bij halen. Maar die bevat weer veel te weinig voor de prijs die je betaald.

    0
  13. 62.195.251..xxx's avatar

    @7th-son: waarom zou ik die moeten hebben dan?

    0
  14. User  avatar
    28 XP

    Ik blijf erbij zomde van mijn geld deel 2, miskoop van het jaar. En dan nog ff 70 euro neer tellen, nee bedankt. Dag Destiny. DELLET

    0
  15. User  avatar
    9970 XP

    @62.195.251..xxx: moet niks, maar dan schijnt de game meer af aan te voelen.
    Alleen is alle dlc dus 70 euro bij elkaar, waar je makkelijk een nieuwe game van kan kopen

    0
  16. 17.58.99..xxx's avatar

    Hier trappen we echt niet meer in, Bungie heeft keer op keer belachelijke domme fouten gemaakt met deze game en de hele franchise om zeep geholpen. Stelletje prutsers.

    0

Meer Destiny 2

Meer