NetherRealm bekijkt de mogelijkheden voor Cross-play in Mortal Kombat 11


De mogelijkheden omtrent Cross-play zijn regelmatig een punt van discussie geweest en de laatste tijd zijn er steeds meer ontwikkelaars die graag Cross-play voor hun games zien in de toekomst.

Ook NetherRealm ziet wel heil in de toevoeging van Cross-play en daarmee het samenbrengen van meerdere platforms. Tijdens een Mortal Kombat 11 persevenement dat vorige week plaatsvond in Londen, sprak Wccftech met Game Designer Derek Kirtzic, die beaamde interesse te hebben in de functie. Dit is echter niet iets voor de nabije toekomst, maar kan mogelijk in een later stadium wel worden toegevoegd aan de game.

Nu dat Mortal Kombat 11 op de Unreal Engine 4 draait, is het alleen maar aannemelijker, aangezien Epic bezig is met Cross-platform logins. Dat is natuurlijk geen verzekering, maar het zal daardoor indertijd wel gemakkelijker te integreren zijn.

  1. 95.97.44..xxx's avatar

    Dat zou natuurlijk fantastisch zijn.
    Zou MK ook verdienen. 1 van de weinige fighters die een frisse wind door het genre probeert te brengen. Hulde

    0
  2. 31.193.5.xxx's avatar

    Zou goed zijn voor de Xdoos-spelers, aangezien (ook Fighting) games veel beter verkopen voor de PS4.
    Vorige game 3,5 miljoen vs 1,7 miljoen.

    0
  3. 217.103.45.xxx's avatar

    Liever niet

    0
  4. 213.132.148..xxx's avatar

    Cross-play? Wie kan dat wat schelen? Ik wil tag team terug. Een game is zoveel leuker met vrienden.

    0
  5. User  avatar
    552 XP

    Dit zou erg relaxt zijn.
    Maar, ik vind eigenlijk dat dit een beetje de standaard zou moeten worden/zijn, anno 2019.

    @213.132.148..xxx: “Ik wil tag team terug. Een game is zoveel leuker met vrienden.”
    Tag team mag lekker een eind weg blijven.
    Spelen met vrienden kan nog steeds. Gewoon 1 vs 1, controller doorgeven als je hebt verloren. Opzouten met je tag team.

    0
  6. User  avatar
    131 XP

    @Trellgoth: precies dat f*ck tag team

    0

Meer Mortal Kombat 11

Meer