Final Fantasy VII Remake is een tijdelijke exclusive voor de PS4

De vernieuwde cover van Final Fantasy VII Remake verraadt de duur van de tijdelijke exclusiviteit voor de PlayStation 4. Via een kleine notitie onderaan, bij de ‘PlayStation Exclusive’-sticker, staat namelijk dat de game tot en met 3 maart 2021 exclusief zal zijn voor de PS4. Dat betekent dat Square Enix na die datum vrij is om de game ook op andere platformen, zoals de Xbox One, Nintendo Switch en pc, uit te brengen.

Tegen de tijd dat deze exclusieve deal verloopt, zijn er ook alweer nieuwe consoles op de markt. Dus mogelijk zien we dan een Scarlett-versie verschijnen van de game en hopelijk een geüpdate versie voor de PS5.

De remake voor de PS4 is in ieder geval vanaf 3 maart 2020 verkrijgbaar, de tijdelijke exclusiviteit duurt dus precies één jaar.

  1. Anoniem-4245's avatar

    jammer van die episodes, krijg je elke keer een kwart van de game en moet je weer maanden wachten tot je verder kan met het verhaal, tegen die tijd ben je weer vergeten wat er was gebeurd.

    0
  2. User  avatar
    248 XP

    Vind het zelf jammer dat deze helaas niet turnbased rpg is zoals de huidige versie dat had ik veel liever gezien. Ben er nog niet over uit of ik hem direct zal kopen of op een later tijdstip heb de ps1 toen gekocht voor dit spel, heb hem grijs gespeeld voor mij de beste FF ever 🙂

    0
  3. User  avatar
    248 XP

    @Anoniem-4245: Geen idee wat je bedoeld precies met episodes volgens mij is het een complete game, Ik zie nu wat je bedoeld vaag dat ze de hele game niet meteen uitbrengen dan wacht ik idd ook veel liever tot dat hij compleet is.

    0
  4. Anoniem-3170's avatar

    Wacht, hij komt ook naar de Switch?!
    Super vet! Dan haal ik m daar wel op \o/

    0
  5. Anoniem-534's avatar
    0
  6. Anoniem-9027's avatar

    @Anoniem-534: link gaat niet goed maar je kunt ook turn based kiezen

    0
  7. User  avatar
    248 XP

    @Anoniem-9027: No Worries, Thnx 🙂

    0
  8. User  avatar
    2575 XP

    @Anoniem-4245:

    Is dat al bekend dan? Hoelang er tussen die episodes gaat zitten?

    0
  9. User  avatar
    120 XP

    Final Fantasy XIII is toch ook in 3 delen uitgekomen en waren elk een compleet verhaal.
    Ik heb er wel vertrouwen in dat het met FFVII remake goed komt.
    Zal met de tijd wel een complete edition verschijnen op PS5…

    0
  10. Anoniem-6499's avatar

    @Lon3wolf: FF7 heb je keuze uit turn based en action rpg.

    0
  11. User  avatar
    248 XP

    @Anoniem-6499: iemand had al gereageerd maar thnx anyway 😛

    0

Meer Final Fantasy VII Remake

Meer