Sony zet aankomende jaren behoorlijk in op live service games

Een paar dagen geleden werd Bungie overgenomen door Sony Interactive Entertainment en niet lang daarna liet Jim Ryan weten dat de ontwikkelaar andere Sony studio’s zal helpen met toekomstige live service games. Daar zullen de komende jaren een flink aantal van uit gaan komen.

Chief financial officer Hiroki Totoki heeft laten weten dat het de bedoeling is dat er voor maart 2026 in ieder geval tien live service titels van Sony zijn uitgegeven voor de PlayStation 5. Welke dit zijn is nog even afwachten, maar het is al bekend dat Haven Studios, Deviation Games en Firewalk Studios met een live service game bezig zijn.

Andere suggesties zijn een standalone multiplayer The Last of Us game, die bij Naughty Dog in ontwikkeling is. Daarnaast zou Insomniac Games aan een online PS5-game werken, mogelijk in het Marvel universum en er gaan geruchten dat er gewerkt wordt aan een nieuwe Twisted Metal.

  1. User  avatar
    4017 XP

    Dat is geen beste ontwikkeling. Sony moet zich richten waar het goed in is. En dat zijn epische single player games en ver wegblijven van deze onzin.

    0
  2. Anoniem-9941's avatar

    Dan ga ik vanaf dat moment mijzelf zien als een Retro sexueel.. live service gaming last nail in the coffin

    0
  3. User  avatar
    3568 XP

    Live services… nope mij niet gezien.

    0
  4. Anoniem-2618's avatar

    Ik zie liever een spel dat af is met daarna 1 mooie uitbreiding en daarna gewoon een nieuw deel.

    0
  5. Anoniem-2280's avatar

    Als het maar goed is en niet zo saai als Avengers…

    0
  6. User  avatar
    128 XP

    Dit ga ik echt totaal niet steunen. Een spel moet gewoon compleet en afgewerkt op de markt uitgebracht worden om je succes te behalen, daar kun je simpelweg niet omheen draaien. Als dit de nieuwe norm wordt, dan is dit de laatste PlayStation console generatie waar ik en waarschijnlijk vele anderen deel van gaan uitmaken. Hoe is het sinds de bloeiende PS1 tijden toch zo ver gekomen…?

    0
  7. User  avatar
    2585 XP

    @Sensicalgamer: investeerders

    0
  8. Anoniem-7174's avatar

    Die nieuwe Yugioh game bewijst wel hoe goed een LS game kan zijn 😉

    0
  9. Anoniem-6386's avatar

    Daar komen ze mee nu ik eindelijk een PS5 heb.. had dat eerder gezegd..

    0
  10. User  avatar
    7143 XP

    No way hier gaan we geen geld aan weg gooien ik wil van Sony alleen maar Singelplayer games .

    0
  11. User  avatar
    521 XP

    Xboy heeft eergisteren eindelijk mijn ps5 binnen gekregen, mijn 1st playstation met spider-man collectie

    0
  12. User  avatar
    13155 XP

    @Smaakmaker: wij als consument kunnen antwoorden met onze portemonnee voor de rest houd je dit niet echt tegen

    0
  13. User  avatar
    13155 XP

    @Anoniem-9941: of gewoon lekker single player games spelen inderdaad onzin van ze weer

    0
  14. User  avatar
    13155 XP

    @Sensicalgamer: tjah dat is helaas wel het antwoord lijkt het en mensen trappen er in
    hoe vaak zie je ook al niet dat er een spel op de markt komt single player dan
    En dat er dlc komt later of zelfs remaster/ remake.
    We trappen er allemaal in (ik ben ook schuldig haha)

    0
  15. Anoniem-664's avatar

    Op zich niets mis met live service games.

    0
  16. User  avatar
    13155 XP

    @Anoniem-6386: ik neem hem graag over van je voor 350 hoor 😛

    0
  17. User  avatar
    13155 XP

    @Anoniem-664: mwah ligt er er aan hoe de meeste zijn niet zo goed ontvangen.
    Ik ken denk ik meer slechte dan goede maar misschien weet jij wel paar echt goede live service games?

    0
  18. User  avatar
    4017 XP

    @RobanosSmatros: Klopt

    0
  19. Anoniem-2999's avatar

    @RobanosSmatros: de casuals spelen alleen maar live service games. Logisch dat Sony daar ook aan wil verdienen. Met het geld dat ze daarmee verdienen kunnen ze oa weer vette single player games maken

    0
  20. Anoniem-6207's avatar

    Behoorlijk is een understatement.

    0
  21. Anoniem-6207's avatar

    Rocket League, apex legends, warzone, animal crossing, League if legends zijn allemaal prima live service games

    0
  22. Anoniem-4142's avatar

    @Anoniem-2999:

    Is mijn gedachte ook, Sony zal niet snel de single player in de steek laten, dat is op het moment de kracht van Sony.
    Hoe breder het aanbod,des te beter.

    Heb me tijden lang met bijvoorbeeld Destiny vermaakt, ik zie het probleem ook niet, kan voor de single player dus alleen maar beter worden.

    0
  23. Anoniem-7083's avatar

    Dit wordt opgeblazen. Sony PlayStation blijft natuurlijk ook epische singleplayer games maken.

    0
  24. User  avatar
    27 XP

    Wat is live service games dan?

    0
  25. Anoniem-4046's avatar

    Ben er maar blij mee

    0
  26. User  avatar
    7718 XP

    @Smaakmaker: We weten uiteraard niet of ze hier (epische single player games) ook nog mee bezig zijn maar hoop het inderdaad ook. De epische single player games waren voor mij altijd de reden om een PS te kopen.

    0
  27. User  avatar
    10599 XP

    Dat is niet wat we willen Sony… Maak gewoon goede single player games. Geen live service troep.

    0
  28. User  avatar
    13155 XP

    @Anoniem-2999: maar dan draai ik het om welke live service games doen het nu echt goed?
    De meeste waar ik van hoor in ieder geval verdienen het niet en hebben alleen maar kritiek.
    Ik denk dat in de basis live service niet eens verkeerd is maar de uitvoering er van

    0