Gerucht: Diablo IV wordt waarschijnlijk uitgesteld

Het is nog niet zo heel lang geleden sinds Activision Blizzard de releasedatum van Diablo IV bekendmaakte, maar het lijkt erop dat fans zich mogen voorbereiden op uitstel van dit langverwachte vervolg.

Dit nieuws komt van Horns, een gebruiker op de Resetera forums. Horns claimt ook dat Microsoft door de tegenvallende inkomsten uit Microsoft Azure de verliezen wil compenseren via andere divisies van het bedrijf. Zo zou er overwogen zijn om Starfield vóór juni 2023 uit te brengen, maar Bethesda zou vinden dat het spel nog niet klaar is voor de release.

Horns laat ook weten dat de releasedatum van 6 juni voor Diablo IV zeer onwaarschijnlijk is. Dit zou zijn doordat het spel zich nog niet genoeg afgewerkt zou zijn en dus naar alle waarschijnlijkheid meer tijd nodig zal hebben.

Deze claims worden helaas niet vergezeld door bewijs, maar door het lekken van Hi-Fi RUSH afgelopen week lijkt Horns redelijk betrouwbaar. Of de geruchten waar zijn zullen we snel genoeg merken, want de geplande release van Diablo IV is nog maar iets meer dan 4 maanden van ons verwijderd.

  1. Anoniem-780's avatar

    Gerucht gerucht

    0
  2. Anoniem-7718's avatar

    De overname is nog niet eens rond maar ze gedragen zich al alsof ze een studio van Microsoft zijn.

    0
  3. Anoniem-6036's avatar

    Zou prima zijn. Boycott alle Blizzard games tot de overname. Schandalig hoe ze met hun medewerkers omgaan. Daarnaast is Diablo gelukkig geen AAA franchise.

    0
  4. Anoniem-6685's avatar

    Diablo fans gaan dat waarschijnlijk niet leuk vinden

    0
  5. User  avatar
    958 XP

    @Anoniem-7718: Geen AAA franchise?? volgens mij wel hoor.

    0
  6. Anoniem-7789's avatar

    @jerzelf: Nope. AAA franchises zijn o.a. GTA, Fifa, Call of Duty, Pokemon, Minecraft en Mario Kart.

    0
  7. Anoniem-7994's avatar

    @jerzelf: Diablo is eerder AA inderdaad. geen AAA.

    0
  8. User  avatar
    958 XP

    @Anoniem-7789: thx weer wat geleerd

    0
  9. Anoniem-6347's avatar

    @jerzelf:

    Is gewoon AAA. Je moet echt haat hebben voor de franchise of met een slappe leuter gemaakt zijn wil je dit niet beamen wanneet je weet wat AAA betekend.

    0
  10. User  avatar
    145 XP

    @Anoniem-7789:

    Diablo is uiteraard wel AAA, net als de anderen die jij noemt.

    Jij vind het misschien niet AAA, maar dat is wat anders.

    0
  11. Anoniem-7431's avatar

    @Anoniem-6036: Flikker toch op met je boycot. Moraalridder. Als je niet tegen n beaalde werkcultuur kan dan ben je vrij om ontslag te nemen. Ga jij maar boycotten. Dan gaat de rest van deze AAA- game genieten.

    0
  12. Anoniem-1219's avatar

    @Anoniem-7789:

    Die games mogen niet eens de schoenen poetsen van games als Diablo

    0
  13. User  avatar
    958 XP

    @Anoniem-6347: bedankt zat ik toch goed

    0
  14. Anoniem-8340's avatar

    Wat een tering bende is het ook, wat is het punt van een release date als ze toch nooit worden gehaald en zelfs dan krijg je een halfbakken product

    0
  15. Anoniem-9027's avatar

    Het is jammer, maar helaas.

    0
  16. Anoniem-1272's avatar

    @Anoniem-6036: ik hoop dat je een geintje maakt….want als je echt zo dom bent heb ik medelijden met je….

    0
  17. Anoniem-1001's avatar

    Vermaak me nog steeds met diablo 3 we zien t wel

    0
  18. Anoniem-5154's avatar

    @Anoniem-7431: Jij bent lekker op je balletjes getrapt of niet, hahahaha

    0
  19. Anoniem-8289's avatar

    Tenzij hier harde bewijzen voor zijn cq. Fouten in de game waardoor het niet speelbaar is.
    Mag er niet afgeweken worden van een release datum.
    Dit is ook vastgelegd in verkoop wetten.
    En dan nog kijk naar andere A titels hoeveel bugs daar zitten op release, denk niet dat een spel als diablo zich erg druk maakt

    0

Meer Diablo IV

Meer