Avatar: Frontiers of Pandora krijgt ook een Gold en Ultimate Edition

Tijdens hun eigen Ubisoft Forward showcase liet de ontwikkelaar en uitgever de eerste échte beelden zien van Avatar: Frontiers of Pandora. Daarbij kregen we een releasedatum en platforms voorgeschoteld: 7 december voor de current-gen consoles en pc.

Nu heeft Ubisoft ook wat informatie vrijgegeven over de verschillende edities van de game, waarvan er in totaal drie zijn: Standard, Gold en Ultimate. De Standard editie spreekt voor zich, waar je bij de Gold Edition de game én de season pass krijgt, waarvan meteen het bestaan is bevestigd. De season pass bevat twee verhalende uitbreidingen en vanaf de launch kun je aan de slag met een extra quest, een cosmetische set en een unieke Banshee.

De Ultimate Edition is hetzelfde als de Gold Edition, waar je nog een Ultimate Pack en een digitaal artbook bij krijgt. Voor de liefhebbers van fysieke spulletjes komt er nog een Collector’s Edition, die de Ultimate Edition en verschillende goodies – bijvoorbeeld een steelbook en een standbeeldje – bevat.

  1. Anoniem-7469's avatar

    Verrassend, van Ubisoft

    0
  2. Anoniem-9482's avatar

    tegenwoordig met de inflatie samen,betalen we nu 70,80 voor een game in de ps store,en dat is nog een normale editie,deze zal wss 100 kosten.

    EDIT: 1 juli gaat minimumloon omhoog

    0
  3. Anoniem-9365's avatar

    Waar is de collector’s edition te pre-orderen?

    0
  4. Anoniem-2647's avatar

    Was zeer interessant geweest met guerilla games als ontwikkelaar…

    0
  5. User  avatar
    5256 XP

    Dit gaat zo’n goede Game worden. Net als voor star wars is Ubisoft de gouden combinatie voor Avatar

    0
  6. Anoniem-7553's avatar

    @coola:

    Grappenmaker, dit weet je pas na de review.

    0
  7. User  avatar
    5256 XP

    @Anoniem-7553:

    Nee hoor met alle vrij gegeven beelden ben ik positief in dat dit ( en Star Wars Outlaws) een geweldige game gaat worden

    0
  8. Anoniem-4261's avatar

    @coola:

    Het gaat niet om jou mening, laten we dat maar aan de reviewer over laten. Wist niet dat je de games al zelf gespeeld had. Daar had ik even geen rekening mee gehouden.

    0
  9. User  avatar
    5256 XP

    @Anoniem-4261:

    Je hoeft een game niet te spelen om te weten of het goed is. Beelden bekijken is goed genoeg. En de gameplay beelden zien er feitelijk erg goed uit.

    0
  10. Anoniem-2219's avatar

    Jammer dat het geen third-person is, want nu lijkt het op een Far Cry re-skin. Ben wel hyped voor Star Wars “Outlook”. XD

    0
  11. Anoniem-7173's avatar

    @Anoniem-9365: is eb exclusief hoop dat hier bol of de gamemenia hem gaat verkopen maar ik reken er helaas niet op

    0
  12. User  avatar
    33 XP

    Je weet dat het hooguit iets beter dan middelmatig wordt als Ubisoft er achter zit. Dat gaat ook zo zijn voor de Star Wars game.

    Mario + Rabbids is het enige spel in de laatste jaren dat een beetje behoorlijk was uit de stal van Ubisoft, waarschijnlijk met dank aan Nintendo voor de kwaliteitcheck.

    0
  13. User  avatar
    5256 XP

    @Rahl:

    Top notch gaat het zijn want Ubisoft

    0
  14. User  avatar
    13155 XP

    @coola: ik wil hier wel om wedden ben bang dat ie gaat tegenvallen haha

    0
  15. User  avatar
    218 XP

    @coola: he said sarcastically

    0
  16. User  avatar
    569 XP

    @Anoniem-2219: Inderdaad lijkt het wel veel op Far Cry in een Avatar wereld maar kan best gaaf zijn. En Star Wars Outlook grappig hoe die even stopt toen hij dat zei, hij wist gewoon dat ie het verkloot had 🙂

    0
  17. User  avatar
    5256 XP

    @jokke84:

    Wie ? Ik? Ik ben zo als altijd serieus

    0
  18. User  avatar
    872 XP

    Ha deze vast een keer kopen. Maandje na de release zal ie wel voor 50% te krijgen zijn :p

    0
  19. Anoniem-7717's avatar

    @Rahl: “Je weet dat het hooguit iets beter dan middelmatig wordt als Ubisoft er achter zit. Dat gaat ook zo zijn voor de Star Wars game”

    Voor de 1 misschien middelmatig, de ander vind het weer helemaal niets. Weer een ander kan de games geweldig vinden. Meningen, meningen.

    0
  20. Anoniem-8796's avatar

    @Anoniem-4261: “Het gaat niet om jou mening, laten we dat maar aan de reviewer over laten”

    Want een reviewer geeft geen mening ?

    0
  21. Anoniem-5606's avatar

    @Anoniem-8796: haha inderdaad. Is slechts een mening, iedereen kan er 1 schrijven.

    0
  22. Anoniem-7255's avatar

    @Anoniem-7553:

    Haha ik lees nooit reviews, ik kan prima zelf oordelen.

    0
  23. User  avatar
    7143 XP

    Die collector is echt mooi ik hoop dat Ubisoft deze game niet gaat verkl..ten want ik kijk zo uit naar deze game dit kan weer eens de verrassing van het jaar worden zoals Hogwarts Legacy simpel toffe game waar je uren plezier in heb .

    0

Meer Avatar: Frontiers of Pandora

Meer