De reviews van Final Fantasy VII Rebirth zijn vanwege het opheffen van het embargo online gegaan en daarmee hebben we een uitstekend beeld gekregen van de kwaliteit. In onze review heb je al kunnen lezen dat het een meesterwerk is en wij zijn niet de enigen die er zo over denken.
De game krijgt ontzettend vaak de maximale score, wat vrij uniek is. Daarnaast is het laagste cijfer op moment van schrijven een 8.0, wat nog steeds een fantastisch cijfer is. Alles bij elkaar genomen maakt dat het gemiddelde zeer hoog staat, waarmee het één van de best beoordeelde games van 2024 tot op heden is.
- Attack of the Fanboy – 10
- Comicbook – 10
- Dexerto – 10
- GamesHub – 10
- GamesBeat – 10
- GameSpew – 10
- GAMINGbible – 10
- Hey Poor Player – 10
- GGRecon – 10
- Het Nieuwsblad – 10
- Inverse – 10
- Noisy Pixel – 10
- PC Games – 10
- Screen Rant – 10
- Twinfinite – 10
- Siliconera – 10
- Vandal – 10
- VGC – 10
- Wccftech – 10
- ZTGD – 10
- Atomix – 10
- Washington Post – 10
- NME – 10
- God is a Geek – 10
- Gaming Age – 10
- CGMagazine – 10
- GamingBolt – 10
- RPGamer – 10
- Worth Playing – 9.8
- Areajugones – 9.7
- COGconnected – 9.5
- Destructoid – 9.5
- Checkpoint Gaming – 9.5
- GamersRD – 9.5
- Gaming Nexus – 9.5
- GamingTrend – 9.5
- PlayStation Universe – 9.5
- Voxel – 9.5
- Easy Allies – 9.5
- Jeuxvideo – 9.5
- DualShockers – 9.5
- The Games Machine – 9.4
- Hobby Consolas – 9.3
- Meristation – 9.3
- RPG Fan – 9.3
- MeuPlayStation – 9.2
- Player 2 – 9.1
- Video Chums – 9.1
- But Why Tho? – 9.0
- CD-Action – 9.0
- Digital Trends – 9.0
- Gamers Heroes – 9.0
- GamesRadar+ – 9.0
- Press Start Australia – 9.0
- PCMag – 9.0
- RPG Site – 9.0
- TheSixthAxis – 9.0
- TrueGaming – 9.0
- IGN – 9.0
- MGG – 9.0
- Metro GameCentral – 9.0
- Multiplayer.it – 9.0
- GAMES.CH – 9.0
- Evereye.it – 9.0
- Gamer – 9.0
- Game Rant – 9.0
- TheGamer – 9.0
- TRG – 9.0
- SpazioGames – 8.9
- XGN – 8.8
- Game Informer – 8.5
- PC Invasion – 8.5
- Gamer Escape – 8.0
- GameSpot – 8.0
- VG247 – 8.0
- Push Square – 8.0
- Eurogamer – 8.0
- Shacknews – 8.0
- Guardian – 8.0
- Hardcore Gamer – 8.0
- Power Unlimited – 8.0
- The Enemy – 8.0
- Slant Magazine – 8.0
Final Fantasy VII Rebirth is vanaf 29 februari officieel verkrijgbaar voor de PlayStation 5.
Zo, dat zijn geen misselijke cijfers. Ik heb al in geen tijden meer een Final Fantasy game gespeeld, maar hier wordt ik toch wel nieuwsgierig door.
@RLXTR: Dan raadt ik zeker FF7 remake aan alvorens je rebirth speelt.
@Anoniem-5614:
Raad
@Anoniem-4320:
Grammer Nazi
Hé kijk, als je een goeie game maakt krijg je goeie cijfers
Power unlimited review geschreven door Xbox mannetje
@Anoniem-5614: idd ga ik nu ook doen se, speel die na 4j nog is opnieuw om dan door te gaan met rebirth. Dat worden nog zalige maanden hehe
@Anoniem-271:
Praat geen onzin. Florian Houtkamp is juist een “PS mannetje”. Als je niet weet waar je over praat kan je beter niks zeggen.
@RLXTR:
Dit is part 2. Wel bij het begin beginnen hè…
Mooi heeft de PlayStation eindelijk een goede game
Geweldige cijfers
@Anoniem-7336: en dat maar voor een triple A game, kun je nagaan als het een quadruple A game was geweest! Hahaha
@Anoniem-2025: okay xbox fanboy, welke game hebben jullie dan die voor het laatst zo hoog scoorde?
@Anoniem-271: als wat hij zegt waar is dat het zo erg is. Dan kost dat zeker wel een dikke punt in de score ja.
@Anoniem-5614: @Anoniem-1186: Thanks, ga ik doen!
Oprecht net een uur geleden apart 1 opnieuw uitgespeeld. Toch een van de allerbeste games ooit gemaakt en heel bijzonder hoe die tijdlijnen zo naast elkaar liggen.
Zoveel zin in deel 2
@PvdW90: zo jammer als deze review waar is.
Ik ben fan van de serie. Echter ben ik bang dat het verhaal erg verwarrend gaat worden met Nomura aan het roer. Na FF13 vrees ik toch vaak voor het slecht geschreven verhaal binnen de serie. Bijv Barret die 5 sec doodgaat en erna weer tot leven komt door een zwevend spookje in part 1. Uhmmm? Hopelijk blijven ze trouw aan het origineel en zal het nieuwe verhaal niet teveel het origineel vergiftigen.
@PvdW90:
Xgn zegt juist dat het grafisch heel erg mooi is ( althans op graphics mode) en dat er extreem weinig texture problemen zijn.
@coola: ja daarom er zijn verschillende verhalen. Ik hoop dat het niet zo erg is als de pu beschrijft. Maar goed volgende week komt het uit ik heb er zin in, het word een vette ervaring. Ze hebben ook nog een week de tijd om evt problemen te verhelpen.
@Anoniem-1121: nou wat een flater van de schrijvers zeg. Als dit je al stoort. Begreep je wel waarom dat spookje dat deed, of was dat dan weer te verwarrend? Of was dat je ergste voorbeeld van slecht schrijfwerk? Ze kunnen, gezien het verhaal en het einde van deel 1 alleen nog maar meer gaan afwijken of toevoegen. De spookjes zijn weg, wat houdt ze nu nog tegen?
@coola:
“en dat er extreem weinig texture problemen zijn”
Extreem weinig zelfs haha. Wederom een overdreven coola reactie. Waar wordt dat dan vermeld in hun review? Staat letterlijk nergens beschreven.
@Anoniem-1121: dan snap je het verhaal inderdaad niet helemaal. Dit is geen 1 op 1 remake. Dat “spookje” waar je het over hebt zijn The Whispers. Zij zijn er om ervoor te zorgen dat alles verloopt zoals de tijdlijn zou moeten verlopen. Omdat cloud niet meer mee wilde gaan naar de missie in sector 2, hebben de Whispers ervoor gezorgd dat Jessie gewond raakte en Cloud dus wel mee moest gaan (voor meer geld). Ze hebben ervoor gezorgd dat ze de bom overleefde op de snelweg in de laatste chapter (omdat zij hier niet dood mochten gaan in de tijdlijn, en hebben ze barret tot leven gewekt omdat hij niet dood mocht gaan in de originele tijdlijn.
Het verhaal is echt tering moeilijk, dat zal ik zeker niet ontkennen, maar dit heeft speciale kennis van het eerste deel nodig en een beetje oplettendheid in de remake. Daarom kon Sephiroth terugkeren toen de Whispers verslagen waren. Alles ligt nu open aangezien de originele tijdlijn niet meer gevolgd kan worden. Gaat iedereen dood die dood moet gaan? Komt Zack nu ineens terug? Voor mij was het een perfecte twist, met die Whispers erbij
@Anoniem-8812:
Jank niet zo. Hij zegt het misschien in die review niet met die woorden maar hij zegt wel waarbij remake texture problemen had, heb ik ze bij Rebirth geen èèn keer gezien.
….terwijl we in ons dik 50 uur-durende avontuur weinig tot geen bugs tegenkwamen.
Combineer het met razendsnelle laadtijden en het is al snel duidelijk dat de game als een zonnetje draait. Dat is maar goed ook, want bij Final Fantasy 7 Remake waren er soms nog wel eens wat rare problemen (zoals de low texture-deur die al snel een meme werd).
…
Tis maar wat men er uit opmaakt. Weinig tot geen en het deur voorbeeld vertalen naar: geen een keer een texture probleem. Dat staat er niet, al zou je dit wel kunnen lezen als zodanig, al dan niet met een FFbril. Vind het een wat oppervlakkige review mbt het grafische gedeelte.
@Anoniem-6552:
Nogmaals ik ben fan van alle delen he. Alleen er waren een hoop minpunten aan part 1. Verder was het een topgame hoor maar sommige keuzes waren niet geweldig en best veel filler die de pacing niet ten goede deed. Roche bijv… Dit had van mij niet gehoeven…
Ik begrijp dat die spookjes de tijdlijn bewaken. Maar ik vind het onnodige content, had gewoon bij het origineel gebleven, het maakt de boel alleen maar onnodig verwarend en is een slap excuus om met Sepiroth te kunnen vechten. In het origineel was Sepiroth een mysteries iemand, die pas later in het verhaal onthuld werd. Dit maakte de onthulling veel spannende en toffer. Hier lijkt Sepiroth een soort obsessie met Cloud te hebben, terwijl die in het origineel hem nog amper kende. Verder is het geval van Barret gewoon als een soort schok effect gebruikt, Barret gaat dood, nee wacht… Hij leeft nog! Ik hou hier niet van en dit voegt niks toe aan het verhaal. En dat betekend eigenlijk dat niemand kan sterven in Part 1… lol. En als ze de tijdlijn moesten beschermen, waarom leeft Jessie nu nog steeds? Nogmaals, onnodige het verhaal verwarrend maken is geen goed geschreven storyline. Waar Nomura nog steeds erg van houd.
Ik ben grootte fan van de serie. Net het fantastische origineel nog een keer gespeeld en nu alle filmpjes van Part 1 aan het terug kijken voordat Rebirth uitkomt, alleen dat waren wat kleine puntjes in het verhaal wat ik wat minder vond 😀
@7th-son: Quadruple A is de grootste onzin die ooit is bedacht gewoon een manier om je extra te laten betalen.
De winaar goty is al bekent de rest kan beter stoppen met games uitbrengen dit jaar
@Anoniem-271: um de review van power unlimited is geschreven door Florian en als je hem beetje kent speelt hij heelveel op Playstation hij is groot fan van ratchet and clank en van grand Turismo . En dat zijn Playstation exclusiefs .en heeft wel wat platinum trohy’s .Speelt ook wel op Xbox . Maar om hen een Xbox man te noemen is wel extreem.
@Anoniem-2025: goede grap gappie!!
@Anoniem-1245: Haha! Grapjas