It Takes Two is de 20 miljoen verkochte exemplaren gepasseerd

Wie aan coöperatieve games denkt, zal ongetwijfeld de titel It Takes Two kennen. Deze game plaatst jou en een vriend/vriendin in de schoenen van Cody en May, die hun huwelijk moeten proberen te redden. It Takes Two kreeg erg veel lof bij de release omdat het een van de meest unieke coöp games van de afgelopen jaren is.

De studio deelde via X een nieuwe mijlpaal voor It Takes Two. De game is namelijk meer dan 20 miljoen keer verkocht, wat in principe betekent dat 40 miljoen mensen de game hebben gespeeld. Een gigantisch succes voor Hazelight Studios, die naast It Takes Two eerder ook de succesvolle titels A Way Out en Brothers: A Tale of Two Sons uitbracht.

Het is inmiddels al enige tijd geleden dat Hazelight Studios een game heeft uitgebracht, maar ze beloofden eerder dit jaar dat we nog dit jaar meer gaan zien van hun nieuwe titel. Als het de kwaliteit van It Takes Two weet te evenaren, dan hoeven we ons in ieder geval geen zorgen te maken.

  1. User  avatar
    2144 XP

    Hopelijk snel nieuws over hun nieuwe project.

    0
  2. User  avatar
    1029 XP

    Wauw…was ook een leuke co-op

    Josef is al bezig te teasen op X. Hij gaf aan “Very Soon..” dus wie weet met Game Event in dec 2024?

    0
  3. User  avatar
    218 XP

    Was ook wel echt super leuk

    0

Meer It Takes Two

Meer