Sophie Turner – bekend van onder andere Game of Thrones – is naar verluidt in gesprek met Amazon over een rol in de aankomende live-action Tomb Raider tv-serie. Het gaat hier om de rol van Lara Croft.
Op de website van Deadline was onlangs te lezen dat Turner één van de velen was die auditie heeft gedaan voor de rol van Croft. Volgens bronnen lijkt het er nu op dat zij de grootste kans maakt om de rol ook echt te krijgen, en dat de onderhandelingen niet lang meer op zich laten wachten.
In mei werd er groen licht gegeven voor de productie van de live-action verfilming van de game. De serie wordt geschreven door schrijver en executive producer Phoebe Waller-Bridge. Bridge is een Britse actrice, screenwriter en producer die al verschillende prijzen heeft gewonnen, waaronder een Emmy, Golden Globe en BAFTA award.
Her verbaast me in deze tijd enigszins dat ze in deze voor een actrice kiezen die ook daadwerkelijk fysiek het personage lijkt te evenaren (lees : geen actrice met een donkere huidskleur, of een vrouw die metname erg gespierd is met zo min mogelijke vrouwelijke rondingen). Verbazing in positieve zin. Want tegenwoordig lijken de activisten hun handen te leggen op iedere bekende franchise en deze te voorzien van een prettige boodschap dat het niet nodig heeft. Want zodra deze groep zelf een franchise creëert lijkt er geen markt voor te zijn, goh….
Ik weet niet wat ze met het verhaal gaan doen, maar als ze de fallout richting inslaan dan ga ik deze serie zeker kijken.
@Anoniem-7994:
Met Phoebe waller bridge aan het roer, verwacht bittere teleurstelling.
Voor mij mag het gerust een genderneutrale Lara worden. Dan is het gezeur onmiddellijk voorbij en stoot men niemand tegen de borst. Tijden veranderen nu eenmaal en man vrouw rolpatronen zijn verleden tijd.
Sydney Sweeney zou een goeie zijn.
@Anoniem-7994: alsof dat de film maakt lol. De Tomb raider films van de afgelopen decennia waren matig en dat met een blanke actrice haha.
Guess what. The little mermaid met de Halle Bailey zowel meer geld heeft opgebracht als betere reviews heeft dan alle live action tomb raider films.
Het gaat uiteindelijk om het verhaal.
@Anoniem-5415: nondeju!
@Anoniem-9022: zeker en daarom horen de hedendaagse agenda’s en infiltrerende geforceerde boodschappen er ook niet in thuis. Dus geef de fans alsjeblieft wat ze willen ; een actrice die op Lara lijkt en haar karakter weet te vangen, en een verhaal dat past bij de franchise en goed in elkaar steekt.
@Anoniem-9022: Het maakt de film niet nee. Maar met LOTR:RoP, Star Wars en bijvoorbeeld The Witcher lijkt het wel alsof ze het er om doen. ‘Jullie fans willen graag een serie/film die trouw is aan het bronmateriaal? Fuck you, hier, je krijgt een superieure versie die wij zelf bedacht hebben en hebben gevuld met onze eigen zelfbedachte onzin/lore, voorkeuren, visies, politiek en acteurs die niets weghebben of acteren als het personage dat ze horen te vertolken. En als je hier wat negatiefs over zegt ben je een racist, homofoob, een hater en kortzichtig. Want wij kunnen er niets aan doen dat jij het niet waarderen kunt dat wij het belangrijker vinden om een boodschap te sturen ipv een goed product te maken’
De Mario film vind ik echt een goed voorbeeld van hoe het wel moet trouwens. Net als de Fallout serie = een feest van herkenning, en probeert de fans te geven waar ze om vragen. Het is niet zo moeilijk. Maar goed, ik ben ook een kortzichtige bigot kennelijk. Prima.
@Anoniem-5415: Jij denkt dus oprecht dat een genderneutrale Lara Croft geen gezeur gaat veroorzaken? Hoe is het weer in jouw droomwereld?
@Anoniem-5415: absoluut niet. Naar de hel met die onzin
@Anoniem-237: amen!!
@Auxilius27: denk dat ie sarcastisch was hoor ander sheeft ie echt een probleem ahhaha
@RobanosSmatros:
En welk probleem is dat dan volgens jou?
@Anoniem-5415: jij bent een ding, de toekomst
@RobanosSmatros: Ik ben niet sarcastisch. Het stoort me enorm dat gedoe en de problemen die bepaalde personen hebben over gender. Ik als non binair persoon sta veel positiever in het leven en ik erger me aan niets. Als gamer heb ik meestal maar de keuze uit man of vrouw en zelden kan ik een ander gender kiezen bij de creatie van een personage. Als er toch games zijn met een extra mogelijkheid is de wereld te klein voor die zeurkousen. Daarom zou de optie volledig weg gelaten moeten worden.
@Anoniem-7158</a ik ga door het leven tegenwoordig als het spaghetti monster dus wil ik daar dus nu ook in games mee kunnen spelen
@Anoniem-7158: ja ze moeten het ook weg laten mensen zitten er niet op te wachten
@Anoniem-7158: leuk dat je non binair bent. maar ik ga je niet aanspreken met hun/hen of they/them . ik ga je aanspreken met de mannelijke woorden.
@Anoniem-5415:
Alsjeblieft zeg, biologie verandert nooit. Mafkees….
@Anoniem-7158: Zo te lezen sta je toch niet zo positief in het leven en ondanks dat jij je volgens eigen zeggen aan niets ergert, ben je toch goed bezig je te ergeren.
@Anoniem-7158: genders zijn een gegeven en er zijn er maar twee van, man en vrouw.
Als een transgender vrouw over 100 jaar opgegraven wordt dan zullen paleontologen naar het skelet kijken en dan zullen ze door middel van de bekken tot de conclusie komen dat ze met een man te maken hebben.
@Anoniem-5415: zegt de 0,1%…
Praat even wat minder namens iedereen wil je?
@coola: Kijk Coola, hier kunnen we het over eens zijn. Waarom de woke onzin in Dragon Age je dan weer niet uitmaakt is mij even een raadsel.
Persoonlijk vind ik trans mensen erg interessant, hun keuze om als een ander persoon en een ander geslacht door het leven te gaan vereist denk ik wel aardig wat moed, ik ben altijd heel erg benieuwd hoe zo iemand dan tot die conclusie komt, etc…
Kortom ik haat ze zeker niet, maar dat gedram, dat gezeik dat het in ZOVEEL media en in games verschijnt daar moet ik dan weer echt van kotsen.
Hoe kan het, dat jij, als OG playsense bezoeker, dit soort dingen zegt en tegelijkertijd geen problemen ziet in games als Dragon Age…
@Anoniem-9022: wat een onzin weer, maar dat houd de comments een beetje in balans lol
@Anoniem-1441:
Nee feiten.
Wahahahaha!!!! De comments, ik wist het gewoon, het gaat die kant op. Altijd als het om een game gaat met een vrouwelijke hoofdpersonages. Wahahaha!!!
@Anoniem-2333:
Film… het gaat over een film.
Wahahaha!!!
@Anoniem-2545: Feitelijk onjuist?
Het is een feit dat er maar twee genders zijn.
En dat over het via een skelet bepalen of iemand een vrouw of man is, is ook een correcte statement. De bekken van een vrouw zijn breder dan die van de man.
Daarnaast kunnen ze doormiddel DNA ook bepalen of je een man of vrouw bent. En als je biologisch een man bent zal elke DNA test tot die conclusie komen hoe graag je ook een vrouw zou willen zijn.
@Anoniem-1865: fout
@Anoniem-4634:
Twee genders is correct
Doormiddel van het skelet het geslacht bepalen Is correct
Doormiddel van DNA het geslacht bepalen is correct
Gender en geslacht zijn hetzelfde.
@Anoniem-3251: Ten 1e is gender niet hetzelfde als sekse. Ten 2e er zijn meer dan 2 sekse en meer dan 2 genders
@Anoniem-3251: er bestaat ook zoiets als intersekse. Dan zijn de x en y chromosomen niet zoals bij de “normale” man of vrouw. Maar dit komt echt heel weinig voor.
Holy shit, zijn jullie allemaal 12 jaar ofzo? Deze hele reactiebord vervuild met woke bullshit. Jullie hebben het er maar druk mee…
OT: Waarom in godsnaam Sophie Turner.. Ze kan in mijn optiek niet acteren, en ziet er ook niet uit als Lara Croft. Neem dan Daisy Ridley, kan ook niet acteren (haha) maar die komt in ieder geval nog wat in de buurt.
@-Maluku1985-: Vraagt of ze hier 12 zijn en dan een zin later: “woke bullshit.”
De ironie…
–
@-Maluku1985-: Goed argument…
@Anoniem-1714: een gender neutrale lara is een probleem