In oktober van vorig jaar konden we aan de slag gaan met het excellente Dragon Ball: Sparking! ZERO, een nieuwe fighting game in de enorm populaire franchise. Het spel was een echt schot in de roos: recensies waren in het algemeen heel lovend (ook wij waren fan in onze review) en de verkoopcijfers weerspiegelden dit. Er werden 3 miljoen exemplaren verkocht in de eerste 24 uur en Bandai Namco heeft nu nog een update gegeven over de huidige stand van zaken.
In een X-post werd meegedeeld dat het spel momenteel meer dan 5 miljoen keer verkocht is geweest. Volgens het bericht is dit een unicum: geen enkele andere game in de Dragon Ball-franchise verkocht ooit zo snel in zo’n korte periode: een heel mooie prestatie dus!
【ニュースリリース配信】
「ドラゴンボールZ Sparking!」シリーズ最新作『ドラゴンボール Sparking! ZERO』
「DRAGON BALL」ゲームシリーズ最速で世界累計販売本数500万本を突破詳細は以下よりご確認ください。https://t.co/tFZw3V6cHI pic.twitter.com/93my2wB1Tm
— バンダイナムコエンターテインメント公式 (@bnei876) February 4, 2025
GOTY
Ja dit weten we wanneer komen ze nou met vernieuwingen steeds de zelfde shit….
@Anoniem-5943: if it ain’t broke, don’t fix it
@Anoniem-5943: zoals?????
Het is echt een prachtige game voor fans maar persoonlijk was ik toch vrij snel uitgekeken. De dlc met 5 verschillende varianten van 1 personage kunnen mij ook niet echt overhalen om hem weer op te starten.