Atomfall kent meer dan 1,5 miljoen spelers in minder dan een week tijd

Het Britse Rebellion Developments kennen we vooral van Sniper Elite, maar onlangs brachten ze de nieuwe IP Atomfall uit. De nieuwe game scoorde goede cijfers en ook wij waren enthousiast over het post-apocalyptische speur- en survivalavontuur in onze review. Naast de goede cijfers van media en critici blijken ook veel gamers enthousiast te zijn over de titel.

Dat blijkt wel uit de eerste cijfers die de studio deelde. Zo kent Atomfall al meer dan 1,5 miljoen spelers in minder dan een week tijd. Het is daarmee de meest succesvolle launch van de ontwikkelaar en dat is natuurlijk extra knap, aangezien het om een nieuwe IP gaat. De game was wel op de dag van launch beschikbaar via Game Pass, wat ongetwijfeld heeft geholpen. De daadwerkelijke verkopen zijn dus niet bekend, maar het is desalniettemin een mooie launch voor Atomfall geweest.

Daarnaast deelde de ontwikkelaar ook wat leuke statistieken. Zo hebben spelers samen al 300.000 kopjes thee gedronken, zijn er meer dan vier miljoen pasteitjes verorberd en zijn er meer dan 3,7 miljoen vijanden vermoord met de iconische cricket bat. Ook besloten meer dan 316.000 spelers de wetenschapper aan het begin van de game om zeep te helpen.

  1. User  avatar
    1927 XP

    Ja staat op Gamepass, logisch.

    0
  2. Anoniem-1616's avatar

    Weinig zeggende cijfers over of dit daadwerkelijk een succes/winstgevend is.

    0
  3. Anoniem-9565's avatar

    Gamepass is king lekker voor de payers die het wel gewend zijn om full priced games te kopen

    0
  4. Anoniem-4022's avatar

    Fijn spelleke hoor. Al had ik ‘m zeker niet meteen op launch gekocht, maar zou ik hebben gewacht op een aanbieding. Maar via Gamepass, ja da’s een abc’tje.

    0
  5. Anoniem-7338's avatar

    @Anoniem-1616: En de eerste verkoopcijfer autist meld zich ook weer.

    0
  6. Anoniem-5769's avatar

    @Anoniem-7338: *meldt

    0
  7. Anoniem-6020's avatar

    @Anoniem-7338: hij heeft wel gewoon gelijk.

    0
  8. Anoniem-1063's avatar

    Misschien gelijk de cijfers van omzet, winst, marge, ROI, aandelen etc. erbij vermelden voor de cijfergeilerds hier. pfff
    Het gaat hier om een game met een snelgroeiend spelersaantal. Dan is het een toffe game en is het goed ontvangen door het publiek (de spelers). Waarom worden hier zo ontzettend veel mieren geneukt in de comments?

    0
  9. Anoniem-5305's avatar

    @Anoniem-1063: waarom doe jij zo moeilijk. Kom gewoon met het aantal verkochte exemplaren. Hier hebben we niets aan.

    0
  10. Anoniem-2201's avatar

    @Anoniem-5305: en wat kan jij met de verkoopcijfers dan?

    0
  11. Anoniem-1335's avatar

    @Anoniem-9565: gamepass is dood.

    1
  12. Anoniem-8216's avatar

    @Anoniem-1335: verklaar?

    0
  13. Anoniem-9660's avatar

    @Anoniem-8216: Ja inderdaad, ik schrok me een hoedje! Meteen even gecontroleerd of Gamepass nog bestond en of ik nog toegang had tot m’n geïnstalleerde games, en gelukkig was dat zo. Pffff ik scheet bijna in m’n broekje.

    0
  14. Anoniem-4381's avatar

    @Anoniem-7338: *outisd

    0
  15. Anoniem-845's avatar

    @Anoniem-9660: haha, ik schrok me ook best rot. Die reactie met sterke argumenten van anoniem 1335 deed me toch even twijfelen.

    0
  16. Anoniem-9254's avatar

    @Anoniem-845: lol

    0
  17. Anoniem-2841's avatar

    @Anoniem-5305: voor game developers is het aantal spelers veel belangrijker dan de verkopen.

    0
  18. Anoniem-696's avatar

    @Anoniem-2841: waarom?

    0
  19. Anoniem-6375's avatar

    @Anoniem-2841: Waarom dan ?

    0

Meer Atomfall

Meer