Final Fantasy 7 Remake Part 3 speelt in op nostalgie met snowboard-comeback

Final Fantasy 7

De klassieke snowboarding-minigame uit Final Fantasy 7 keert terug in Final Fantasy 7 Remake Part 3. Dat bevestigt regisseur Naoki Hamaguchi in een recent interview over het slotdeel van de remake-trilogie.

Het gaat niet om een simpele herhaling van de originele minigame. Square Enix koppelt de snowboard-sectie direct aan verhaalmomenten in Part 3.

Snowboarden krijgt rol binnen het verhaal

Volgens Hamaguchi is het team zich bewust van de iconische status van de snowboarding-scene uit het origineel. Daarom is er voor gekozen om de minigame onderdeel te maken van bredere gameplay-momenten.

Volgens de regisseur voelt het niet aan als een “klassieke arcade-minigame”. De ervaring moet betekenis hebben binnen de flow van het verhaal, vergelijkbaar met andere gameplay-onderdelen in de remake-reeks. Concrete details over de exacte invulling zijn nog niet gedeeld.

Breder plan voor minigames

De aanpak past binnen een grotere strategie voor Part 3. Ook andere minigames keren terug in uitgebreidere vorm, waarbij ze meer impact krijgen op progressie en wereldopbouw. Eerder gebeurde dat al met kaartspel Queen’s Blood, dat in de remake-reeks uitgroeide tot een volwaardig systeem in plaats van een optionele afleiding.

Hamaguchi gaf daarnaast aan dat Part 3 intern al speelbaar is. De focus ligt nu op afwerking en balans, zonder dat er al een releasedatum is genoemd.

Meer Final Fantasy VII Remake Part 3

Meer