Of je nu een fan bent van de Call of Duty franchise of de reeks niet kan uitstaan, niemand kan ontkennen dat Infinity Ward de voorbije jaren enkele ijzersterke multiplayermappen in elkaar gestoken heeft. Klassiekers als Shipment (MW) en Highrise (MW2) staan voor eeuwig in het geheugen van veel shooterfans gegrift en ook Terminal is een graag geziene gast op een feestelijk avondje online knallen.
Het nieuws dat Terminal zijn heropwachting zou maken in MW3 werd dan ook vreugdevol onthaald. Vorige week konden Xbox 360 bezoekers al met de euh… nieuwe map aan de slag en PS3 bezitters zullen dat vanaf 15 augustus kunnen doen, aldus een tweet van Infinity Ward. Elite premium leden krijgen de content al een dagje eerder aangeboden. Welke mappen zouden jullie nog graag zien terugkeren?
“Terminal will be coming to #MW3 on PS3 August 14th for Elite premium members, August 15th for non-elite”
Dat wist ik al, trouwens vannacht gaf Sledgehammmer games ps3 dlc 2 codes weg op hun twitter! Ik was net telaat 🙁
Backlot uit MW heb ik altijd erg gaaf gevonden.
Rust 🙂 Coole map
highrise en rust
backlot ik vind het echt lelijk dat ze hier ook al als eerst de map terminal doen bij de xdoos en dan later pas ps3 het is toch geen nieuwe map,moet al maand wachten voor ik de nieuwe maps binnen kan halen met elite en dan dit ook nog,maar voor de rest ben ik wel blij dat deze map terug komt!
van mij mogen alle maps uit mw terug komen hoor zou ze graag weer eens willen spelen en het blijft tog de beste uit de hele serie gewoon standaard 3 killstreaks niet te veel gedoe want al die verschillende kill streaks verpesten gewoon de hele gameplay
@MTR-Gamer: ik vond alle maps uit mw vet.
Nuketown! Firing range!
cros fire ofso vn Cod 4 was me favo map van alle Cod’s MP5 >:)
@mickvl: deze maps kunnen niet in MW3
@mickvl: al zijn het wel 2 top maps
hopelijk komt firing range naar Black Ops 2
@84.197.252.xxx:
Idd firing range 2025 XD
Oeh, joepie joepie joepie joepie joepie joepie joepie!
afghan en crash
crossfire Cod 4
en Bloc van cod 4 wat een geweldige map is dat
Hightise en Skidrow, Crash was ook nettjes.
Bijna alle “oude” mw maps waren fijn om in te spelen
ze moeten maps van MW4 uitbrengen!! daar zaten echte strakke maps tussen
Noout mw2 gespeeld en mw3 ligt al een paar maanden onder het stof, maar deze map wil ik wel spelen, en hoelang is het conract tussen activision en microsoft nog want de tijd die tussen xbox en ps3 zit is waardeloos
Dat contract wordt verlengd. Zeker nu bekend is dat MS een groot stuk van Activision wil kopen. Dan had je de game maar niet op de PS3 moeten kopen.
Ik vind favela nog steeds de chillste map uit mw2, terminal en highrise ook heel chill. en ik vind skidrow altijd wel een fijne map. Rust is wel grappig maar meer voor private match ofzo. Mw heb ik niet zo veel online gespeeld en in mw3 zijn alleen dome en hardhat leuk, verder vind ik alle maps eigenlijk best kut 😛
El amein uit cod 2. dat is het beste level ooit!