IO Interactive laat in video weten wat je van Hitman 3 mag verwachten

IO Interactive is momenteel druk bezig met Hitman 3, maar heeft nog even de tijd gevonden om een nieuwe video in elkaar te zetten. Hierin laten ze weten wat je van de game mag verwachten.

Hitman 3 is de afsluiter van het verhaal dat in 2016 begon. Het derde deel schept duidelijkheid over de gebeurtenissen van de vorige twee delen, mocht je niet op de hoogte zijn. Volgens de ontwikkelaar zijn de verrassingen zo groot dat er daardoor veel ‘Holy shit’-momenten in het nieuwe spel zitten.

Wat je nog meer van Hitman 3 mag verwachten wordt in de onderstaande video uit de doeken gedaan.

  1. Anoniem-4478's avatar

    In true psx sense fashion: 2 days later

    0
  2. User  avatar
    2223 XP

    als ze maar weer geen missies gaan gebruiken,in hetzelfde locaties,om een game te vullen .

    0
  3. User  avatar
    1147 XP

    Ben benieuwd naar de genoemde Holy shit’-momenten 🙂

    0
  4. Anoniem-4752's avatar

    @Crocky321:

    Idd. En niet zoals in tlou2 de “holy shit wat is dit slecht” momenten

    0
  5. Anoniem-4344's avatar

    @mantequilla: Dat is juist de kracht van Hitman. Missies oplossen op verschillende mogelijkheden. Het verhaal is leuk, maar helemaal niet belangrijk in deze serie.

    0
  6. User  avatar
    2223 XP

    @Anoniem-4344: idd ,ik vind het behoorlijk pittig ,maar dat ze een locatie vullen vind ik dan weer helemaal niks,kheb liever dat ze lekker veel locaties aanbieden

    0
  7. Anoniem-3584's avatar

    Ik ga kapot lachen (van de pijn) als 47 dood gaat en word vervangen door een vrouw… LMFAO!! -__-
    Daar gaat dan één van mijn favo game series, die ik sinds begin op de pc speel (Codename 47). Maar dit is natuurlijk speculeren wat ik natuurlijk doe he haha. Lets hope for the best

    0
  8. Anoniem-7161's avatar

    Agent 47 gaat dood en wordt vervangen door agent sexy 7 a.k.a Lasandra dixon

    0

Meer Hitman 3

Meer