Gehackte documenten van Resident Evil: Village geven interessante informatie, waaronder ‘release window’

Capcom heeft te maken gekregen met een aanval op hun servers en daar is belangrijke informatie bij buitgemaakt, waaronder over Resident Evil 8: Village. De documenten die illegaal zijn verkregen geven onder andere aan dat de game niet een next-gen exclusive is, maar ook voor de PlayStation 4 en Xbox One zal uitkomen.

Capcom vroeg in juli aan gamers of zij een demo van het nieuwste deel in de reeks zouden willen hebben en het lijkt erop dat hier massaal op gereageerd is. Er is namelijk een voorproefje op komst en het ziet er naar uit dat deze twee weken eerder te spelen zal zijn op PlayStation-platformen.

De ‘release window’ van Village is ook bekend dankzij de buitgemaakte documenten. Dit zal eind april 2021 zijn. De game zal tevens gebundeld worden met ‘Dominion’, een online titel. Wat dit spel precies is, is niet helemaal bekend, maar er wordt een Battle Royale-game gesuggereerd.

 

  1. User  avatar
    7718 XP

    Kijk er erg naar uit!

    0
  2. Anoniem-6192's avatar

    Om eerlijk te zijn vind ik de nieuwe beelden wat tegenvallen… Maar we zullen zien wat het gaat brengen.

    0
  3. User  avatar
    10599 XP

    Zuur voor Capcom, leuk voor ons.

    0
  4. Anoniem-1646's avatar

    tegenwordig ze laten nooit meer een half jaar eerder voor de release beelden te zien ,
    vroeger was het zo dat een dik half jaar eerder voor de release laten ze fotos gamevideo enz te zien… nu alleen maar……….? ! ? ! ?! ! !?!?!?!? …………….. // ……. ? ??!?!!! BOOM SPEL IS UIT !!! veel plezier lol

    0
  5. User  avatar
    3157 XP

    @mrb: ik ook

    0
  6. Anoniem-5540's avatar

    @Anoniem-1646: Wat waren die nieuwe beelden dan die pas zijn vrijgegeven? BOOM spel is nog niet uit.

    En die games waar mensen over zeurden dat er veel te veel beelden werden vrijgegeven (ruim) voor release?

    Oh…

    0

Meer Resident Evil 8: Village

Meer