Aankomende Watch Dogs: Legion update voegt 60 fps modus toe


Enige tijd terug beloofde Ubisoft dat Watch Dogs: Legion op de PlayStation 5 en Xbox Series X een 60 frames per seconde modus zou krijgen. Deze modus is nog niet beschikbaar, maar wel heeft de uitgever nu laten weten dat deze optie met de volgende update zal worden toegevoegd.

Update 4.5 is momenteel in ontwikkeling en dat is de volgende update die voor de game zal verschijnen. Deze voegt de 60 fps modus toe en met die toevoeging is de game voorzien van verschillende prestatiemodi. Bij de release van de PS5-versie koos Ubisoft aanvankelijk voor een ray tracing modus op 30 fps.

Na de aankomende update kun je dus kiezen uit een tweetal modi. Daarnaast zal update 4.5 ook de Tactical Op naar de game brengen, alsook wat problemen oplossen die zijn ontstaan door de recente toevoeging van DedSed rekruut Mina. Zie de details hieronder.

  • Mina will keep the weapon of a formerly possessed NPC
  • Players are unable to return to Mina if the NPC they control dies
  • Players are unable to exit Mind Control
  • A bug where certain NPCs will gain Mina’s skills and abilities
  • A bug where players can Mind Control NPCs they shouldn’t be able to
  • An issue where players are forced to restart the game if they use Mind Control on an NPC when going out of bounds
  1. Anoniem-7847's avatar

    De game al 100% uitgespeeld dus wat dat betreft komt ie te laat voor mij maar kan in ieder geval straks de Bloodlines dlc met 60 fps spelen.

    0
  2. Anoniem-6195's avatar

    Ik ben nu bij missie 404, weet niet of dit al ver in de game is, maar ik vind het spel steeds beter worden. Het ziet er ook nog eens fantastisch uit, dit maakt het alleen maar leuker om in de stad rond te lopen. Online moet het nog een beetje tot wasdom komen, maar er is zeker potentie. Eigenlijk gewoon een prima game.

    0
  3. Anoniem-6949's avatar

    @Anoniem-7847: Ik heb hetzelfde. Leuk zo’n update, een half jaar na release. Watch dogs legion was duidelijk niet af toen ze het hadden uitgebracht. Zoiets simpels als het veranderen van camera positie tijdens het autorijden is niet eens mogelijk (je hebt dus 1 vaste afstand tussen auto en de speler, geen first-person). WD 1 en 2 hadden dit wel. Het is een prima game maar had echt nog eff in ontwikkeling moeten blijven.

    0
  4. Anoniem-2127's avatar

    Wanneer komt blood die bloodlines onderhand

    0
  5. User  avatar
    10599 XP

    Heb laats de Day 1 editie op de kop weten te tikken voor €20, als ik ooit de PS% heb, ken ik deze game gaan spelen. Mooi 60FPS en Raytracing enzo

    0
  6. Anoniem-9899's avatar

    leuk voor de gene die het een leuke game vinden.

    0
  7. Anoniem-6119's avatar

    @stefan52a: Je bedoeld de PS€….? Ooo ik bedoel de PS5 😉

    0
  8. Anoniem-5900's avatar

    Het is DedSec, geen DedSed.

    Komt het in de toekomst 60fps ook op ps4? Ps4 Pro zou dat eigenlijk wel makkelijk aankunnen. Of zeg ik nu its geks?

    0
  9. Anoniem-8286's avatar

    @Anoniem-5900: Nee gaat niet gebeuren, de cpu van de last gen consoles kan gewoon geen open wereld games met 60 fps aan.

    0
  10. Anoniem-1562's avatar

    Mosterd na de maaltijd
    BTW waren games mét véél potentie de laatste vijf ik wel degelijk het minste deel

    0
  11. Anoniem-4764's avatar

    Lekker op tijd! Game al platinum en verkocht.
    Verhaal plot was matig, beetje logisch denken en je kunt het plot raden.

    0
  12. Anoniem-8140's avatar

    @Anoniem-2127:

    Zoals aangegeven in de roadmap

    0

Meer Watch Dogs: Legion

Meer