Viering van dertigjarige bestaan Bungie van start gegaan in Destiny 2


Dit jaar bestaat ontwikkelaar Bungie 30 jaar en dat vieren ze uiteraard op verschillende manieren. Een van deze manieren is in Destiny 2 middels het ‘Bungie 30th Anniversary Event’ dat begonnen is. Om dit onder de aandacht te brengen, heeft de ontwikkelaar een nieuwe trailer uitgebracht en die check je hieronder.

In Destiny 2 is het een en ander aan nieuwe content beschikbaar. Hieronder valt gratis content zoals een nieuwe matchmade activiteit voor zes spelers, collectables en meer. Ook wordt er (tegen betaling) een Destiny 2: Bungie 30th Anniversary Pack aangeboden en die komt onder andere met een nieuwe dungeon.

Dit pakket bevat naast de dungeon het volgende:

  • Mythe Claymore Sword
  • Legendary Destiny 1-wapens
  • Armor geïnspireerd op Thorn
  • Exotic Gjallarswift Sparrow
  • Op Marathon geïnspireerde armor
  • Armor met een Bungie-thema geïnspireerd door streetwear
  • En nog veel meer!

  1. Anoniem-8917's avatar

    Betalen voor wapens die je in destiny 1 al hebt gekocht. Bungie is echt de weg kwijt

    0
  2. User  avatar
    619 XP

    Ik trek dat hele Bungie / Destiny gebeuren helemaal niet meer. Laatst weer eens geprobeerd, maar na een uurtje weer dezelfde Fallen of Vex knallen was ik klaar. Er is zoveel te spelen, dat ik echt als tijdverspilling voelt.

    0
  3. User  avatar
    887 XP

    @Anoniem-8917: niemand die je dwingt t te kopen.

    0
  4. Anoniem-1138's avatar

    Gelukkig zijn er ook nog zat die er wel lol in hebben. En daar ben ik 1 van. Die nieuwe dungeon, yeah bungie heeft mij verrast. En die wapens, tjaa blij dat terug zijn =D

    0
  5. Anoniem-157's avatar

    Als je deze game regelmatig speelt dan vind je je weg er nog wel in. Speel je daarentegen de game maar af en toe dan weet je soms niet meer waar je moet beginnen. Ik heb behalve de laatste uitbreiding alle DLC gekocht. Als je dan de game weer eens opstart lijkt het wel een andere game dan die je een tijd geleden speelde. Op zich wel prima, want het blijft toch wel een goede game!

    0
  6. Anoniem-8570's avatar

    @Kuroda: Zeg ik ook niet. Ik vind het gewoon achterlijk dat je voor de derde keer voor een gjallarhorn mag gaan betalen. Dat iemand dat wil moet ie zelf weten maar ik vind het ordinaire geldklopperij.

    0
  7. User  avatar
    1223 XP

    @Anoniem-1138: Check! Hier nog één!

    0
  8. User  avatar
    887 XP

    @Anoniem-8570: nee heb je ook niet gezegd, maar mjah dat is t met hobbies he. Ik snap mensen die elk jaar de nieuwe fifa kopen niet, maar de mass effect legendary edition had ik in de pre order staan op t moment dat pre orders live gingen :’)

    0

Meer Destiny 2

Meer