EA stopt mogelijk na 7 maanden al de ondersteuning voor Wild Hearts


In februari bracht Electronic Arts in samenwerking met Omega Force de game Wild Hearts uit en de titel heeft nadien meerdere updates ontvangen. Het ziet er echter naar uit dat de ondersteuning na 7 maanden al gaat stoppen, waarmee er vrij vroegtijdig een einde aan de actieve levensduur van de titel komt.

Reddit-gebruiker BeardyShaman is moderator van de Wild Hearts Discord en volgens z’n bronnen zou EA van plan zijn om het stopzetten van de ondersteuning binnenkort bekend te maken, al is onduidelijk wanneer precies.

“What you think has happened to the game has unfortunately happened. In typical EA news, it seems like they did not want to sit on the game and give it the time and expected it to most likely be the next MH(Monster Hunter). Seems like it didn’t turn into the multi-million dollar big hit they wanted and don’t want to give it the love to grow.”

Mocht het kloppen dan is het niet dat de game gelijk onspeelbaar wordt, want er zou geen indicatie zijn dat EA de servers zal gaan sluiten. Buiten dat is het ook mogelijk om Wild Hearts offline te spelen. Meer over deze titel lees je in onze review.

  1. User  avatar
    872 XP

    Dit zal mensen in de toekomst wel weerhouden om dit soort games te kopen van ea. En dan klagen dat een game niet naar verwachtingen verkoopt.

    0
  2. User  avatar
    2766 XP

    @SanderlaGrande: aan de andere kant blijven ze bf 2042 wel ondersteunen ipv elk jaar een nieuwe versie uitbrengen voor de volle mep.

    0
  3. Anoniem-4922's avatar

    @Bass:

    “Dit soort games”

    0
  4. Anoniem-4190's avatar

    @Bass: Battlefield is ook een lang bestaande franchise maar van mij mogen ze verder gaan aan een vervolg op bf1 die was meesterlijk!

    0
  5. Anoniem-5894's avatar

    Ik hoop dat ze ea skate wel lang blijven ondersteunen

    0
  6. Anoniem-7079's avatar

    @Anoniem-5894:

    Lol. Eerst maar eens zien of het überhaupt iets word. Echt skate kun je het al niet meer noemen met alle nonsense die er nu in komt.

    0
  7. User  avatar
    4028 XP

    Ga nie zo goe eh dabij EA?

    0
  8. Anoniem-2334's avatar

    @Anoniem-7079: enige nieuwe “onzin” is freerunnen en dat is gewoon handig om op hoge spots te klimmen

    0
  9. Anoniem-3282's avatar

    Nog nooit van deze game gehoord.

    0
  10. Anoniem-7001's avatar

    Fc 24 kunnen ze ook beter gaan maag die gameplay dat zit totaal niet uit da snelle shittt van hun ze moeten andere engine gaan

    0
  11. User  avatar
    887 XP

    @Anoniem-7001: ik doe mn best om iets van je bericht te maken maar je maakt het niet makkelijk

    0
  12. Anoniem-5824's avatar

    @Anoniem-7001: Neem er nog eentje.

    0
  13. Anoniem-5799's avatar

    @Anoniem-7001: Even de status van EA daargelaten. Ik maak mij meer zorgen over jouw status

    0
  14. Anoniem-3565's avatar

    @Anoniem-7001: Zou jij jouw post even kunnen vertalen naar begrijpbaar Nederlands? Dank bij voorbaat.

    0
  15. Anoniem-9662's avatar

    Jammer veel plezier gehad met deze game, vooral co-op

    0
  16. User  avatar
    13155 XP

    @SanderlaGrande: bizar ja dat ze nu dit spel al niet meer ondersteunen

    0
  17. User  avatar
    13155 XP

    @Kuroda: hij bedoelt dat de gameplay shit is en erg snel verloopt.
    Ik ga vaak met dit soort mensen om dan leer je ze vanzelf begrijpen.

    0
  18. Anoniem-7548's avatar

    Dat krijg je als je rotzooi uitbrengt

    0
  19. User  avatar
    887 XP

    @RobanosSmatros: ik heb met je te doen

    0
  20. User  avatar
    13155 XP

    @Kuroda: ach het maakt je leven leuk hoor!!

    0
  21. Anoniem-6922's avatar

    Lekker blijven pre orderen mensen…

    0
  22. Anoniem-2840's avatar

    Deze games had best goed reviews, waarom er nu al geen ondersteuning meer is, is mij een raadsel?

    0

Meer Wild Hearts

Meer