Rockstar Games: Begin december laten we de eerste trailer van GTA VI zien

blank
Eerder vandaag heb je kunnen lezen dat Rockstar Games mogelijk deze week nog de officiële aankondiging van Grand Theft Auto VI zou doen. Dit op basis van een bericht van journalist Jason Schreier die tevens stelt dat er in december een trailer verwacht mag worden.

Een paar uur later heeft Rockstar Games via X een bericht uit doen gaan en daarin krijgen we min of meer bevestiging. De ontwikkelaar laat weten dat we begin december de trailer van Grand Theft Auto VI mogen verwachten. Wanneer precies is niet bekend, maar lang gaat het in ieder geval niet meer duren. Verdere details zijn afwachten.

Next month marks the 25th anniversary of Rockstar Games.

Thanks to the incredible support of our players worldwide, we have had the opportunity to create games we are truly passionate about — without you, none of this would be possible, and we are so grateful to all of you for sharing this journey with us.

In 1998, Rockstar Games was founded on the idea that video games could come to be as essential to culture as any other form of entertainment, and we hope that we have created games you love in our efforts to be part of that evolution.

We are very excited to let you know that in early December, we will release the first trailer for the next Grand Theft Auto. We look forward to many more years of sharing these experiences with all of you.

Thank you,
Sam Houser

  1. Anoniem-6726's avatar

    Werd eens tijd!!!!!!

    0
  2. Anoniem-8344's avatar

    Whooohoo kan niet wachten eindelijk Te lang geduurt

    0
  3. User  avatar
    257 XP

    Hype!!! Ik ga ervan uit dat je met zo’n lange development geen extra tijd meer nodig hebt om alles te optimaliseren voor ‘BoTtLeNeCk’ Series S. Wat hebben ze anders al die tijd gedaan?

    0
  4. Anoniem-6051's avatar

    Gelijk 6 nieuwe dlc plaketten en maandelijkse season pass aankondigen

    0
  5. Anoniem-4259's avatar

    @X_boy: ik ga ervan uit dat jij geen verstand hebt van game development.

    0
  6. Anoniem-8737's avatar

    Geen interesse

    0
  7. User  avatar
    392 XP

    Here we go

    Na 10 jaar, en ondertussen half opa, dacht ik dat mijn interesse wel weg zou zijn..

    Wat had ik het mis xD

    0
  8. User  avatar
    2844 XP

    @Anoniem-6051:

    Duidelijk geen kennis van rockstar…

    0
  9. Anoniem-7626's avatar

    Mooie tijden

    0
  10. Anoniem-2413's avatar

    Fingers crossed!!! Heel benieuwd. Bewust die gelekte filmpjes van een tijdje terug niet bekeken. Hoop wel op een volwaardige single player mode ondanks dat het online gedeelte ontzettend tof is.

    0
  11. User  avatar
    2121 XP

    We weten allemaal dat iedereen de game gaat aanschaffen ook al zeggen ze nu van niet.

    0
  12. Anoniem-228's avatar

    @Dopekoe: Klopt anders had die ook wel gezegd dat ook de remasters en re re masters worden aangekondigd. En dat de hele gameplay van online nog meer op sharkcards worden gestuurd. En dat voor je voor veel extra’s het gta+ abonnement moet hebben wat €20 per maand gaat kosten ivm met inflatie enzo. En dat het spel volgend jaar in de winkels ligt voor niet minder dan €100,00

    0
  13. Anoniem-7356's avatar

    Aankondiging van een aankondigingstrailer…

    0
  14. Anoniem-4073's avatar

    Zeer benieuwd !

    0
  15. User  avatar
    519 XP

    Als deze game uitkomt over een paar jaar dan heeft Microsoft het allang overgenomen.

    0
  16. Anoniem-3055's avatar

    @PowerYourDreams: Word het niet eens tijd om deze gast te verwijderen ?

    0
  17. Anoniem-3882's avatar

    @PowerYourDreams: denk dat xbox liever iemand betaalt om jou weg te halen omdat jij xbox alleen maar een slechte naam geeft

    0
  18. Anoniem-7330's avatar

    @Anoniem-3055:

    Ja dat werd allang tijd.

    0
  19. Anoniem-8751's avatar

    @PowerYourDreams:

    Wat is nou precies je doel met dit soort uitspraken? Je bent zo’n zielig jongetje.

    0
  20. User  avatar
    168 XP

    GTA 6 komt in 2025 uit…

    0
  21. User  avatar
    519 XP

    Dat ik hoop dat microsoft deze studio overneemt. De hele playstation community wordt dan helemaal gek. Ik zie het nu al bij jullie. BOOS

    0
  22. Anoniem-4675's avatar

    @PowerYourDreams:
    “Dat ik hoop dat microsoft deze studio overneemt. De hele playstation community wordt dan helemaal gek. Ik zie het nu al bij jullie. BOOS”

    ik denk eerder dat Take-Two de Xdoos divisie overneemt

    0
  23. User  avatar
    26124 XP

    @PowerYourDreams: Een scherpe mening mag altijd, maar dit begint beetje flauw te worden; doelbewust comments plaatsen om mensen op de kast te jagen. Wil je hiermee stoppen?

    0
  24. Anoniem-3332's avatar

    erg benieuwd hoe hoog Rockstar de lat nu weer legt qua innovatie

    0
  25. User  avatar
    7143 XP

    Yes yes hier kijken we naar uit het gaat nog wel een half of jaar duren tot we de game kunnen spelen.

    0
  26. Anoniem-9991's avatar

    @Rastapopulos: zeg dat dan ook effe tegen coola een Smaakmaker die verneuken ook alle tijd de boel met hun gezeik tegen elkaar

    0
  27. Anoniem-119's avatar

    @PowerYourDreams: kan jij ook eens normaal gaan doen je doet het er gewoon om

    0
  28. User  avatar
    675 XP

    Mooi zo. Hopelijk kan ik er nog mee aan de slag voor ik 50 ben.

    0
  29. Anoniem-9557's avatar

    He he eindelijk, na de trailer nog 2 jaar wachten. Waarschijnlijk oktober 2025 release.

    0
  30. Anoniem-9433's avatar

    @Anoniem-9991:

    Absoluut waar. En vergeet X_baby niet.

    0
  31. Anoniem-5485's avatar

    @Rastapopulos:

    Gewoon een ban geven. Hij gaat toch niet veranderen.

    0
  32. Anoniem-4878's avatar

    @PvdW90: Nou nee hoor, Na GTA 3 is de serie voor mij alleen maar achteruit gegaan. GTA 4 kon dan nog net, maar GTA 5 kon mij totaal niet boeien. Het is te groot allemaal waardoor er totaal geen flow in de game zit. Minutenlang van A naar B rijden voor een missie en gameplay weet ook niet te verrassen.

    0
  33. Anoniem-4964's avatar

    Ik hoorde dat de premiere van de gta6 trailer exclusief als eerste getoond wordt op playsense?

    0
  34. Anoniem-4977's avatar

    The Next GTA zou ook een remake van GTA 3 kunnen zijn?

    0
  35. User  avatar
    1905 XP

    @JFG:

    Kerel.. je bent 40!!! Half opa? Jong begonnen of je bedoelt dat 40 half opa leeftijd is..(2de deel) dat steekt als mede 40 jarige haha

    Maar eens.. had nog geen kinderen en was op vakantie toen deeltje 5 uitkwam.. nooit gedacht dat het 3 kinderen later er weer ooit van kwam hehe.. maar zin aan

    0
  36. User  avatar
    1905 XP

    @Rastapopulos:

    Ik neem aan dat als je een online platform runned, wel in staat bent om het verschil tussen een scherpe mening en een daadwerkelijke troll bericht kan onderscheiden?

    Aandacht is waar ze het omgaat. Dus of je zegt niks of je banned/delete de comment.

    Just saying.

    0
  37. Anoniem-3040's avatar

    Allemaal nep fans hier. Eerst allemaal zeiken over elke vorm van gta nieuws. En nu ineens zijn ze allemaal de grootste fan. Hou op man. Jullie zijn geen fans. Jullie zijn meelopers. En als je beetje fan was dan wist je dat we dit jaar de trailer kregen te zien. Dag.

    0
  38. Anoniem-8279's avatar

    @PowerYourDreams: wat is je leeftijd eigenlijk? Ik ken 10 jarige die volwassener reageren dan jou. En genot halen uit mensen op de kast jagen? Wat een verrijking voor de samenleving zeg. Als je daar echt genot uithaalt zal ik als ik jou was toch echt proffesionele hulp zoeken. Mensen bewust irriteren is niet iets waar je trots op moet zijn. Maar mss ben je al veel te jong met gta online begonnen (want daar word het elkaar zieken alleen maar toegejuicht).

    Tip: wees verstandig en maak een nieuw account aan en reageer voortaan normaal. En anders naar een xbox only site gaan. Want dat er hier veel pro ps personen zijn is niet zo heel gek voor een site die jaren lang alleen ps only is geweest.

    0
  39. Anoniem-8244's avatar

    @Anoniem-3040: Zoals gesproken door een echte fan. Applaus !

    0
  40. Anoniem-798's avatar

    @Anoniem-3040: zozo uitspraken hoor grote man. En op wie doel je eigenlijk? Wie zijn al die nepfans dan? Zie toch echt wel negatieve/sceptische reacties staan hoor.

    0
  41. Anoniem-5060's avatar

    @PvdW90: Heb nooit GTA5 gespeeld en met GTA6 gaat precies hetzelfde gebeuren. Laatste GTA die ik gespeeld heb was Vice City, sindsdien heb ik interesse verloren in de franchise.

    0
  42. Anoniem-2418's avatar

    Mooi! Dan weet ik dat begin december eens flink kan gaan schijten zodat ik de trailer en alle analyse videos mis. Ik ga nog liever de WC schoonmaken dat dat ik deze stront speel. Gadverdamme!

    0
  43. Anoniem-3327's avatar

    Kan niet wachten op de GTA6 Battle Royale modus.

    0
  44. Anoniem-3699's avatar

    @Anoniem-2418: Stel je niet aan man.

    0
  45. Anoniem-1034's avatar

    @Anoniem-4878: mee eens. Gameplay van gta5 was eerder weer een stap achteruit dan vooruit. En dan vooral de ps4 en ps5 versie. En dat saaie van A naar B rijden had ik vooral met online. Waar het ook nog eens van de ene kant van de map naar de andere kant was en dan ook nog met onmogelijk slome voertuigen(drug deliveries met de post op van bv). Maar dat was vooral zo gedaan om zo min mogelijk cr per uur te krijgen. Want ze moesten toch de sharkcards aan de man brengen. Daarom ben ik ook bang dat het hele gta6 online gebeuren weer alleen maar draait om sharkcards ipv van balans en leuke dingen doen.

    0
  46. Anoniem-2276's avatar

    Rock$tar for the Shareholders

    0
  47. Anoniem-325's avatar

    @X_boy:

    Jij hoopt.

    0
  48. Anoniem-8487's avatar

    Ja leuk, en dan release 2 jaar later of zo…

    0
  49. Anoniem-7598's avatar

    @Anoniem-2418: jezus wat stel jij je aan

    0
  50. Anoniem-7231's avatar

    Hopelijk snel een pre-order datum daarna. Toen deel 5 uitkwam was deze weken lang in nederland uitverkocht.

    0
  51. Anoniem-7630's avatar

    Deze gaat zoiezo bruut zijn men kom snel aub mooi story broer en zus Bonny en Clyde style cool…..

    0
  52. Anoniem-9510's avatar

    Release eind 2024 begin 2025

    0
  53. Anoniem-8320's avatar

    Gelijk de trailer van gta7 er achter aan….

    0
  54. Anoniem-5610's avatar

    Word tijd? Wees blij dat ze perfectionistisch zijn Inplaats van bijvoorbeeld ea elke jaar rommel uitbrengen kopieren plakken.dus mensen stop aub met klagen en waardeer het is

    0
  55. Anoniem-9926's avatar

    @PvdW90: daarom , maar mensen moeten keer beter stoppen met klagen en als ze er aan storen dat het lang duurt dan ook niet egoïstisch zijn dus niet kopen

    0
  56. Anoniem-731's avatar

    @Anoniem-2418: en 2025 sta je met jou bril voor de winkel om 22:00 om gta 6 te kopen

    0
  57. Anoniem-2140's avatar

    @PowerYourDreams: microsoft doet geen klap man

    0
  58. User  avatar
    35 XP

    Zeer benieuwd

    0
  59. Anoniem-8167's avatar

    @Rastapopulos: Kijk aub even naar zowel X_boy als Poweryourdreams. Beide accounts op dezelfde dag aangemaakt en reageren altijd in dezelfde topics. Wss zelfde ip adressen ook? Accounts bedoeld om mensen op de kast te jagen. Thx.

    0
  60. Anoniem-4728's avatar

    Gouranga!!

    0
  61. Anoniem-7579's avatar

    @Anoniem-8167: dat zijn echt heel vreemde types .
    2 gezichten , 1 persoon.

    0
  62. User  avatar
    662 XP

    Wishful thinking: totaal onrealistisch, maar ik hoop dat ze iets geks doen en de game een week later al uitgegeven. Ik hoef niet meer gehyped te worden, dat ben ik al door alle eerdere Rockstar games zoals GTA en RDR. Hoe eerder hoe beter!

    Wat zijn de comments hier vaak als een riool zeg…

    0
  63. Anoniem-2393's avatar

    Als er nu eens 1 game overrated is dan is het deze zooi wel

    0
  64. Anoniem-3001's avatar

    En dan kunnen we een jaar met de hypetrain mee. Elke dag een berichtje over gta6 tot dat je er schijtziek van wordt en uiteindelijk wordt ie uitgesteld.

    0
  65. User  avatar
    767 XP

    @Anoniem-3001: 2 jaar haha

    0
  66. User  avatar
    13000 XP

    @PowerYourDreams: wil je er om wedden popje?
    Tuurlijk gaat rockstar dat niet doen.

    0
  67. User  avatar
    13000 XP

    @Anoniem-9557: naah denk wel release 2024 is mooi genoeg geweest toch hahaha

    0
  68. User  avatar
    13000 XP

    @Redrum83: 40 is al bijna opa jo daarom denk ik dat hij het zo bedoelt:-P
    Maar goed heb met kingdom hearts 13 jaar gewacht dan is de 10 jaar eigenlijk niet eens zo lang nog

    0
  69. User  avatar
    13000 XP

    @Anoniem-3040: ok buddy neem een pilletje lekker slapen straks!!

    0
  70. User  avatar
    13000 XP

    @Anoniem-5060: laatste die ik speelde was gta 3 hahaha dus ben benieuwd of dit wat wordt voor mij.

    0
  71. User  avatar
    13000 XP

    @Anoniem-1034: maar dat heb je met meerdere open wereld games toch van a naar b is even rijden vliegen paardrijden noem maar op?
    Hoe had je het dan graag gezien?

    0
  72. User  avatar
    13000 XP

    @Anoniem-7231: verschil is nu dat je ook een groot gedeelte digitaal hebt dus dat scheelt wel maar ik snap je!

    0
  73. User  avatar
    13000 XP

    @Anoniem-5610: verschil tussen rotzooi en tijd nemen het is prima dat ze afwachten maar genoeg andere studio’s die om de 5/6 jaar gewoon een banger geven.

    0
  74. User  avatar
    13000 XP

    @Goed-Hardt: gewoon een soort shadowdrop achtige iets.
    nee ben bang dat ze december doen en april mei uitkomt

    0
  75. User  avatar
    13000 XP

    @Anoniem-3001: gewoon niet eeuhwm inloggen?

    0
  76. Anoniem-7755's avatar

    @Rastapopulos:

    Je waarschuwing heeft niet geholpen. Het kind gaat gewoon door. Tijd voor een ban dus. Toch?

    0
  77. Anoniem-4518's avatar

    Zoveel hype en drukte rond een onnozele trailer, zeg. Doe eens normaal. Het spel zelf is nog minstens een jaar in ontwikkeling. Enthousiast zijn over en hype maken rond een game release, akkoord. Maar toch niet voor een stomme gametrailer van hooguit 2,5 minuten…

    0
  78. Anoniem-4083's avatar

    @PowerYourDreams:
    Je beseft dat je avatar het logo is van het console equivalent van de pattatenbak is? De woordjes die je niet begrijpt, zoek je maar op, hé.

    0

Meer Grand Theft Auto VI

Meer

Fan maakt Grand Theft Auto VI trailer volledig in LEGO na

Trailers dienen vaak ter inspiratie voor knutselaars en dat is met de Grand Theft Auto VI trailer niet anders. Een creatieve bouwer van LEGO heeft de laatste trailer volledig in LEGO nagemaakt en dat ziet er best indrukwekkend uit. De make...

blank

Lennard Verhage