Elk jaar is het op 10 maart weer een feest, want dat is namelijk officieel de ‘Mar10 Day’, de dag waarop we Mario en zijn vrienden in het zonnetje zetten. Nintendo Nederland doet dat dit jaar met de zogeheten Play On Sale, die van start is gegaan in de Nintendo eShop.
Onder deze sale zijn een hoop games in de aanbieding en dat tot en met 23 maart. Dus het loont om een kijkje te nemen in de eShop, want wellicht zit er een mooie deal voor jou tussen. We hebben de aanbiedingen hieronder voor je op een rijtje gezet.
- Super Mario Bros. Wonder – Van € 59,99 voor € 39,99
- Princess Peach: Showtime! – Van € 59,99 voor € 39,99
- Luigi’s Mansion 3 – Van € 59,99 voor € 39,99
- Super Mario RPG – Van € 59,99 voor € 39,99
- Mario vs. Donkey Kong – Van € 49,99 voor € 34,99
- Captain Toad: Treasure Tracker – Van € 39,99 voor € 27,99
- Paper Mario: The Origami King – Van € 59,99 voor € 39,99
Dat is niet het enige, want ook is er een Play On promotie gaande met betrekking tot Nintendo Switch Online. Als je nu een abonnement van 12 maanden afsluit, kan je een bonus ontvangen tot 20 gouden munten. Dit staat gelijk aan een winkelwaarde van € 14,-, wat je kan gebruiken om extra korting op nieuwe aankopen te krijgen.
Profiteren van deze aanbiedingen? Je kunt de games eenvoudig digitaal via de Nintendo eShop aanschaffen. Om je wallet aan te vullen, kan je bij KaartDirect.nl terecht voor Nintendo eShop tegoed.
Die aanbiedingen gaan nergens over.. al jaren niet
Ongelooflijk dit, gewoon nog 40 euro durven vragen en onder het mom van een aanbieding verkopen. Maar….iedereen zeikt (ook ik) maar koopt het wel.
@TommyNL:
Het is nog steeds een aanbieding haha. 😉
Als je nog een euro of 4 wilt besparen moet je snel wezen.
@Smitters1990:
Jij kan niet rekenen.
Oh misschien effe Nintendo online aanschaffen dan
@Anoniem-4788:
Ik had er even bij moeten vermelden dat ik de prijs van retailers bedoel.
Heb alles al, behalve Peach
@TommyNL: 40 euro is toch prma prijs of mis ik wat ?